Instagram Muhafazakar FenomenlerKim KimdirKombinTesettür

Hülya Aslan Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nerelidir?

Hülya Aslan 1987’ Van’da dünyaya geldi. 2 yaşındayken ailesiyle beraber İstanbul’a taşındı. 4 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Aslan, ilk-orta ve lise eğitimini ailesinin yanında gördü. Maddi  sebeplerden ötürü üniversiteye gidemediğinden erken yaşta iş hayatına atıldı. 2001 yılında bir trafik kazasında babasını kaybettikten sonra yaşam mücadelesine annesi ve kardeşiyle devam etmek zorunda kaldı. Babasını “idolü ve kahramanı” olarak gördüğünü söylüyor. Geleneksel bir aile yapısına sahip olduklarını belirtiyor.

3 yıldan fazla bir süre bankada çalıştıktan sonra bir dergiden editörlük teklifi geldi ve İstanbul Moda Akademisi’nde moda editörlüğü, styling ve stil danışmanlığı gibi eğitimler aldı.

 

Hülya Aslan Kimdir?

 

siyah kombin hülya aslan stili
siyah kombin hülya aslan stili

 

Sektöre 2011 sonlarına doğru giriş yapan Hülya Aslan eğitimden sonra birçok dergide moda editörlüğü yaptı ardından Huzur Sokağı dizisinin stil danışmanı oldu. Şu an kendi ofisi var ve birçok markaya danışmanlık yapıyor.

 

Hülya Aslan Nerelidir
Hülya Aslan Nerelidir

 

Ayrıca kendisi bir Instagram fenomeni. An itibariyle Instagram’da 534 bin, Twitter’da ise 15,7 bin takipçisi var.

Hiçbir zaman takipçi sayısına takılmadığını ve fenomen olmak için çabalamadığını söylüyor. Amacı her zaman nitelikli projelere imza atmak. Birlikte çalıştığı birçok firmanın bugün marka değerinde olduğunu da ekliyor.  Her fırsatta asistanı, marka danışmanı, fotoğrafçısı ve menajeriyle bir ekip olduklarını ve ekip çalışmaları meydana getirdiklerini dile getiriyor.

 

rahat spor tesettür kombin
rahat spor tesettür kombin

 

Sınırları belli bir kesime hitap ettiğini söyleyen Aslan şunları da ekliyor: “Giydiğim kıyafetin boyundan, yemek yediğim yerin güvenilirliğine kadar her noktaya dikkat ediyorlar. Ben de hassasiyetleri olan bir kadınım, bu yüzden de çok fazla onları kızdıracak toplara girmiyorum.”

 

hülya aslanın sonbahar kombini
hülya aslanın sonbahar kombini

 

Çok duygusal olduğunu söyleyen Aslan, yengeç burcu. Yeni yerler gezmeyi ve farklı insanlarla tanışmayı çok seviyor. Belli bir stili olmadığını, tarzını o günkü ruh halinin belirlediğini ifade ediyor ancak siyahın her zaman kurtarıcı rengi olduğunu da ekliyor. Özgün olmayı seviyor ve ona göre tarzını özgün kılmak en önemli özelliği.

 

Hülya Aslan’ın Eşi Kimdir

 

 

hülya aslanın seçtiği kombinler
hülya aslanın seçtiği kombinler

 

Eşi Yasin Öksüz bir senarist ve oyuncu. 1982 Ankara doğumlu. Selçuk Üniversitesi Makine Bölümü’nden 2005′te mezun oldu. 2000 yılından itibaren tiyatroya başladı. 2007-2008 yılları arasında da Ankara Devlet Tiyatroları’nda görev aldı. Daha önce “İşler Güçler, Keloğlan, Bizim Evin Halleri” gibi yapımlarda çalıştı. Çiftin 2 yaşında Meryem Mira adında bir kızları var.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status