GenelInstagram Muhafazakar FenomenlerTesettürTesettür GiyimTesettür Kombin

Instagram Muhafazakar Fenomeni Ebru Gider Tarzı

Bu yazımızda sizlere yine farklı bir instagram fenomeni olan Ebru Gider hanımefendinin tarzına ve kombinlerine yer vereceğim. Instagram’da yeni yeni tanınan ve 32 bin takipçisi olan güzel fenomenin yazı sonunda instagram hesabına erişebilirsiniz.

Bu yazımızda daha çok kombinlerine yer vereceğim, birbirinden renkli, farklı tarzda bir çok kombinine yazı sonunda ki galerimizden ulaşabilirsiniz

 

Ebru Gider Üniversite Kombini
Ebru Gider Üniversite Kombini

 

Ebru Gider Kombinleri

 

Ebru Gider Yeşil Mor Canlı Renkli Kombin
Ebru Gider Yeşil Mor Canlı Renkli Kombin

 

Ebru gider genelde parlak canlı renkleri tercih ediyor, zaman zaman nude tonları da görebiliyoruz. Genel anlamda kış kombinlerini özellikle çizme ile kombinlenen yenilikçi kombinlerini çok sevdiğimi söyleyebilirim.

 

Ebru Gider Gri Kazak Kombini
Ebru Gider Gri Kazak Kombini

 

 

Zaman zaman çarpıcı kombinler ile gördüğümüz Ebru Gider’in sade günlük kombinleri de gayet başarılı diyebilirim. Sade günlük kombinlerini abartıya kaçmadan bir jean parçası ile kombinleyerek destekliyor.

 

Ebru Gider Jean Kombini
Ebru Gider Jean Kombini

 

Tabi ki kombinlerinde en dikkate çarpan, ayakkabı seçimleri. Gerçekten gayet şık ve hazırladığı kombine uyan ayakkabılar seçmeye özen gösteriyor.

 

Ebru Gider Beyaz Tesettür Elbise
Ebru Gider Beyaz Tesettür Elbise

 

Özellikle elbise parçalarını çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim, tek renk kullanması da aslında genç tesettür giyime bir şeyler anlatıyor.

 

Ebru Gider Tesettür Elbise Kombini
Ebru Gider Tesettür Elbise Kombini

 

Abartıya kaçmadan bu tarz bir elbise günlük kombinde sizi hem rahatlık bakımından hem de tarz bakımından rahatlatabilir.

 

Ebru Gider Lacivert Tarz Kombin
Ebru Gider Lacivert Tarz Kombin

 

Bu tarz tulumlar da tesettür giyim modasına farklı bir bakış getiriyor diyebiliriz. Bu parçalara daha bir çok örnekler verdik, yazı sonunda ki galeriden ulaşabilirsiniz.

 

Ebru Gider Siyah Renkli Kombini
Ebru Gider Siyah Renkli Kombini

 

Siyah ve renkli detaylardan oluşan bu ikili kombin ve özellikle bu tarz bir kombin altına seçilen ayakkabı modelini çok beğendim.

 

Ebru Gider Haki Yeşili Şal
Ebru Gider Haki Yeşili Şal

 

Ne eksik ne de fazla, kendine yakışanı seçip giyiyor ve göze hitap eden yenilikçi bol bir imaj çiziyor. Instagram hesabından bu parçaları nereden aldığını görüntüleyebilirsiniz.

 

Ebru Gider Instagram Hesabı

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ebru Gider (@ebruugider)’in paylaştığı bir gönderi

 

Instagram hesabının yanı sıra aşağıda verdiğimiz galeride ki görsellerden Ebru Gider’in tüm seçme kombinlerine ulaşabilirsiniz. Büyük boy da görüntülemek için herhangi birisine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ebru Gider Galerisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status