Pratik Şal ve Eşarp Bağlama

Klasik ve Kolay Şal Bağlama

Bu yazımızda sizlere klasik ve kolay şal bağlama modeli vereceğiz, aslında pratik bir şekilde gösterim şeklini videomuzda verdik fakat içeriğimizde detaylı olarak da sizlere anlatacağız.

Daha bir çok eşarp yada şal bağlama modelini pratik şal ve eşarp bağlama kategorimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi dilerseniz kısa ve pratik bir şekilde nasıl yapacağınızı aktaralım.

 

 

Klasik ve Kolay Şal Bağlama

 

Klasik ve Kolay Şal Bağlama yöntemi
Klasik ve Kolay Şal Bağlama yöntemi

Bu tarz eşarp ve şal bağlama tarzlarını seviyorum özellikle yeni stil tesettür kombinlerine çok yakışıyor. Fakat bu video da gördüğünüz şalın rengi ve bağlanış biçimi daha çok tesettür abiye modelleri ve tesettür elbise modellerine göre yapılmış.

Günlük hayatta da tabi kullanılabilir, çok hoş sade ve bir o kadarda pratik bir model. Eşarp ve şallar ile ilgili uygulamalı videolarımıza devam edeceğiz.

Saçlarınızı Toplayın

 

Klasik ve Kolay Şal Bağlama tekniği
Klasik ve Kolay Şal Bağlama tekniği

Topuz yaparken başınızın üst kısmıyla aynı hizada olmasına özen gösterin.

Bone geçirdikten sonra, şalın bir ucunu bir karış içeriye doğru katlayın, daha sonra öne düşen iki ucunu arkaya atın işte hazır.

Bu model daha çok parlak ipek şallarla daha kullanışlı olacaktır, çok hoşuma giden bir modeldir.

Son olarak şunu söylemek istiyorum, bu tarz modelleri yaşınıza göre tercih etmeye çalışın, her modelin belli bir yaş aralığı vardır, bana göre bu model biraz daha 20’li yaşlarda kullanılabilecek özellikle davetlerde, düğünlerde abiye yada elbise üzerine yakışacak bir modeldir.

Bu tarz modelleri yurtiçi ve yurtdışı yapılan modern modelleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status