CinsellikGenelSağlık

Labioplasti Fiyatları Ne Kadar

Labioplasti, genital bölgede yer alan iç dudakların küçültülmesi ameliyatıdır. Günümüzde çoğu kadının bu tür operasyonlar için doktorlara başvurduğunu görmekteyiz. Labioplasti hem estetik hem de sağlık, cinsellik, hijenik ve psikolojik açıdan yararlı bir operasyondur.

Bir diğer yazımızda Labioplasti hakkında detaylı açıklamalarda bulunduk. Bu yazımızda bu operasyonu geçiren kişilerin yorumlarından ve bu operasyonun fiyatlarından bahsedeceğiz.

 

Labioplasti Ameliyatı Kullanıcı Yorumları

 

Labioplasti Ameliyatı Kullanıcı Yorumları
Labioplasti Ameliyatı Kullanıcı Yorumları

 

Bu ameliyatı yaptırmadan önce iki kez düşünmenizi öneririz. Belki görüntü olarak sizi rahatsız edebilir fakat operasyonun avantajlarını ve dezavantajlarını tartıya koyup karar vermenizde yarar vardır. Eğer cidden karar verdiyseniz iyi bir doktor seçmeniz çok önemlidir. Zira bazı doktorlar az bir ücretle kötü sonuç aldırırken bunun tam tersi de yaşanabilir.

Sonuçta ameliyatı yaptırdığınız bölge hassas bir bölge ve kişiden kişiye hem iyileşme süreçleri hem de ameliyatın iyi etki etmesi değişebilir. Bunun yanında operasyon sonrası kişinin belli bir süre o bölgeyi üstün bir hijyenle bakması önemlidir.

Doktorlar olarak önerebileceğimiz; Op.Dr.Aylin Kurt, Jin.Op.Dr.Özgür Kartal ve Ebru Zülfizaroğlu’dur. 2018 yılında edindiğimiz verilerle hastanede 6500 TL, kendi kliğinininde 5000 TL fiyat vermiştir.

Ayrıca bizde araştırmalarımız sırasında Maya kadın sağlığı ve doğum polikinliğinden Op.Dr.Hasan Yıldız’dan fiyat aldık, en güncel fiyat buydu yazı sonunda bonus olarak vereceğiz.

Bu yazımızı kesinlikle reklam amacı ile yazmıyoruz sadece okurlarımıza aşağı yukarı bir fiyat vermek ve karar sürecinde fayda sağlamak amacıyla yazıyoruz. Yani bu sebeple yazı içerisinde geçen isimlerin hiçbirisi öneri yada tavsiye değildir.

Sizler için bu operasyonu geçiren kişilerden hangi doktora gittiklerini ve fiyatlar hakkında yıllara göre yorumlar aldık ve sizinle paylaşmak istedik.

 

  • Minikpitircikgamze adlı kullanıcısı 2014 yılında İzmir Bornova’da Dr. Hasan Yıldız’a 2000 TL ödemiş. Ancak memnun kalmamış.
  • Miiki adlı kullanıcı 2015 yılında Ordu’da özel bir hastanede Dr.Mürvet Bulut tarafından yapılmış ve sadece 1000 TL ödemiş. Ve memnun kalmış.
  • Flicker to hope adlı kullanıcı 2015 yılında Ankara’da Op.Dr.Ebru Zülfikaroğlu’na bu operasyonu sorduğunda 3500 TL demişti.
  • indebi adlı kullanıcı yine 2015 yılında Ankara’da Dr.Süleyman Eserdağ’a 5000 TL’ye ameliyat olmuş ve memnun kalmamış.
  • Rainboww adlı kullanıcı 2015 yılında Op.Dr.Gözde Erten Kılıç’a 1500 TL’ye bu ameliyatı olmuş ancak memnun kalmamasının yanında kimseye önermediğini eklmiştir.
  • Basakci adlı kullanıcı 2017 yılında İstanbul-Bakırköy’de Dr.Burcu Kardaş Aslan’a 3000 TL’ye yaptırmış. Ve memnun kalmış.
  • Bayandeniz adlı kullanıcı 2018 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Prof.Dr.Haluk Vayvada’ya 2490 TL’ye yaptırmış ve memnun kalmış.
  • Lilyann adlı kullanıcı 2018 yılında Beşiktaş’taki Dr.Defne Erkara’ya 3000 TL’ye yaptırmış.
  • Province adlı kullanıcı 2018 yılında Jin.Op.Dr.Özgür Kartal’a 6500 TL’ye ameliyat olmuş ve memnun kalmış.

 

Labioplasti Ameliyatı 2020 Fiyatları

 

Labioplasti Ameliyatı 2020 Fiyatları
Labioplasti Ameliyatı 2020 Fiyatları

 

Labioplasti operasyonun 2020 fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi doktorunuza başvurarak öğrenebilirsiniz. Fiyatlar doktordan doktora değişiklik göstermektedir. Son olarak Maya Kliniğinden aldığımız fiyatı da paylaşmak isteriz.

 

 Bonus: 2020 Labioplasti Fiyat Araştırması

 

Bu yazıyı oluştururken Op.Dr.Hasan Yıldız’dan da fiyat aldık ve aldığım bilgileri size aktarıyorum. Öncelikle işlem klinikte bayan asistanlar ve anestezi uzmanı ile birlikte yapılıyor. Sadece 2 saatinizi ayırmanız yeterli oluyır, aynı gün normal yaşantınızı sürdürebiliyorsunuz. Fakat çalışıyorsanız eğer 2 gün istirahat etmek konforunuzu arttıracaktır. Ayrıca iç dudaklar isteğinize göre şekilleniyor, işlem sonrasında dudaklarda tekrar büyümeme ve sarkmama garantisi veriliyor. Sizin genital bölgenize uygun ve %100 memnun kalabileceğiniz bir görüntü garantisi veriliyor. İşlem anestezi ile uyutularak yapılıyor ve fiyat olarak da 4000 TL verildi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status