GenelSaçSaç Rengi

Müge Anlı Saç Rengi ve Saç Modelleri

Yıllardır sabah canlı yayınları ile evlerimize konuk olan Müge Anlı Saç rengi, giyimi ve ilkeli programcılık anlayışı ile ülkemizin en sevilen isimlerinden biridir. Haftanın 5 günü program yapması ve programlarında insanlara yardımcı olmasından dolayı hemen hemen herkesin sevgisini kazanmıştır.

Seyirciler tarafından sıkı bir takibe alınması her yönüyle çok fazla araştırılmasına yol açmaktadır. Saç renginden tarzına kadar izleyicilerin oldukça beğenisini kazanan Anlı yıllardır aynı saç renklerini kullanmaktadır. Sunduğu programın ciddiyetine uygun olarak giyinmekte ve saç modelleri kullanmaktadır.

 

Müge Anlı Saç Kesimi
Müge Anlı Saç Kesimi

 

Yıllardır ekranlarda Anlı’yı aynı saç rengi ile gördüğümüzü sanmaktayız. Ancak bu ekranların bir yanılsamasıdır. Aynı renkleri kullanıyor olsa da sarı renginin tonlarını sık sık değiştirmektedir.

İçindekiler

Müge Anlı Saç Stili
Müge Anlı Saç Stili

 

Müge Anlı Saç Rengi Ne

 

Müge Anlı Saç Modelleri
Müge Anlı Saç Modelleri

 

Güvenilir ve ilkeli araştırmacı gazetecilik alanında ülkemizdeki başarılı isimlerinden olan Müge Anlı güzelliği ile ekranlarda yıllardır parlamaktadır. Ciddiyet ve güven ağırlıklı programında Anlı’yı uzun yıllardır aynı saç rengi ile görmekteyiz.

Müge Anlı’nın kullandığı sarı saç rengi riskli renklerden biridir. Saçlarında büyük değişiklik yapmasa da yaptığı ton değişiklikleri saçlarında incelmeler ve yıpranmalar oluşturmuştur. Önceleri koyu saç renklerini kullanan Anlı zamanla daha açık saç renklerine geçmiştir. Bu şekilde oldukça güzel bir görünüm yakalayan Anlı sarı saçlardan hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

 

Müge Anlı Saç Modeli
Müge Anlı Saç Modeli

 

Temelde sarı rengi kullansa da çoğunlukla zengin sarıları tercih etmektedir. Uzun zaman bu sarıları kullandıktan sonra açık sarılara geçmiştir. Birçok ünlünün tercih ettiği küllü sarı rengini son olarak deneyen Müge Anlı’ya bu renk oldukça çok yakışmaktadır.

 

Müge Anlı Saç Modeli ve Saç Rengi
Müge Anlı Saç Modeli ve Saç Rengi

 

Müge Anlı Kimdir

 

Müge Anlı yeni saç tarzı
Müge Anlı yeni saç tarzı

 

Çözümlenmesi zor olan olayları en şeffaf şekilde ve güvenle çözümlemeye çalışan Müge Anlı ülkemizde en tanınan ünlülerin başında gelmektedir.

Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çalışma hayatı gibi eğitim hayatı da başarılı geçmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olduktan sonra yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Kadir Has Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

 

Müge Anlı Uzun Saç Modelleri
Müge Anlı Uzun Saç Modelleri

Televizyon kariyerine öncelikle Kanal 6’da başlamıştır. Top Secret isimli magazin programının sunuculuğunu yapmıştır. Magazin alanında yeteneği ile ön plana çıkınca Kanal D ve Atv’de de magazin sunuculuğu yapmıştır.

Asıl çıkışını 2008 yılında başladığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla yapmıştır. Üstü örtülen cinayetler ve kayıpları bulmaya çalışarak büyük bir üne kavuşmuştur. Yaptığı yayınlarda kamuoyu yararını gözettiği için ülkede en güvenilir kişilerin başında gelmektedir.

Ülkemizin en prestijli ödüllerinden Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde 4 kez yılın en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.

Burhan Akdağ isimli gazeteci ile 1999 yılında hayatını birleştirmiş ve 2008 yılında boşanmıştır. Lidya isimli bir kız çocuğu vardır.

 

Müge Anlı Sarı Saç
Müge Anlı Sarı Saç

 

Müge Anlı’nın Tercih Ettiği Saç Kesimleri

 

Müge Anlı Saç Boya Numarası
Müge Anlı Saç Boya Numarası

 

Kadın sunuculuk alanında yeteneği ve başarısı ile sürekli ülke gündeminde olan Müge Anlı yıllardır ekranlarımızın başrollerinden biridir. Saç rengi ve tarzı yıllardır değişmemiş buna göre izleyici kitlesini de sürekli arttırmaktadır.

Ekranlardaki duruşu ve saç modelleri ile her zaman izleyicisinin beğenini kazanmıştır. Kariyerinin başında gördüğümüz fotoğrafları ve görüntüleri ile uzun saç kesimlerini kullandığı görülmektedir.

Ancak zamanla saçlarını kısaltmıştır. Saçlarını çok fazla boyatması ve renklerin içinde en riskli rengin sarı olması dolayısıyla saçları yıpranmaya doğru gitmiştir. Bu nedenle eski uzun ve güçlü saçlarını kullanamayan Müge Anlı daha orta boy kesimlere gitmiştir. Omuzlarının altında biten saçları kullanmaktadır.

 

Müge Anlı Kısa Saç
Müge Anlı Kısa Saç

Müge Anlı Saç Rengi Numarası

 

Ülkemizin en sevilen kadınlarından biri olan Müge Anlı birçok kadın tarafından sıkı takibe alınmıştır. Bu sebeple çok fazla kadının idolü olmuştur. Müge Anlı’nın saç rengini elde etmek isteyen kadınlar için saç boya numaraları şu şekildedir:

  • Koleston 10 numara sarı renk saç boyası
  • Loreal Paris 8.34 sarı renk saç boyaları kullanılabilir.

Müge Anlı’nın saç rengini elde etmek için önce saç renginizi açmanız gerekecektir. Bu da saçların büyük ihtimalle yıpranması anlamına gelmektedir.

Bu sorunu önlemek için saç bakımları sıklıkla yapılmalıdır. Ayrıca saç rengi açıldığında en az kimyasallı açıcılar kullanılmalıdır. Ayrıca açıcı saça uygulanınca kalması gereken süreden daha fazla saçta kalmamalıdır.

 

Müge Anlı bebekliği
Müge Anlı bebekliği

Müge Anlı Saç Modelleri

 

Müge Anlı Uzun Saç Modeli
Müge Anlı Uzun Saç Modeli

 

Saç renginde çok sık değişiklik yapmayan Müge Anlı saç modellerinde çok değişiklik yapmaktadır. Hemen hemen bütün modelleri deneyen Anlı en çok kalın su dalgaları ve dalgalı modelleri kullanmaktadır. Bunun yanında minyon olması ve küçük gözlü olması dolayısıyla saçlarını geriye atmaktadır. Böylece dikkati yüzü ve gözlerine çekmektedir.

Anlı’nın kullandığı Saç Modelleri:

  • Atkuyruğu saç modeli
  • Açık ve dalgalı saç modeli
  • Düz saç modeli
  • Dolgun Topuz modeli
  • Yandan balıksırtı örgülü saç modeli
  • Yarı toplu saç modeli gibi çeşitli saç stilleri yapmaktadır.

 

Müge Anlı’nın Doğal Saç Rengi

 

Müge Anlı Gençliği
Müge Anlı Gençliği

Saç rengi ve modellerinden sonra Müge Anlı’nın en çok merak edilen konusu doğal saç rengidir. Doğal saç rengi koyu sarı olan Anlı bu saç rengini çok fazla kullanmamıştır. Koyu sarı olan doğal saç rengi kahvelere kayacak kadar koyu bir tondadır.

 

Müge Anlı Uzun Röfle Saçları
Müge Anlı Uzun Röfle Saçları
Müge Anlı Toplu Saç
Müge Anlı Toplu Saç
Müge Anlı Saçı Ne Renk
Müge Anlı Saçı Ne Renk
Müge Anlı Sarı Saç
Müge Anlı Sarı Saç
Müge Anlı Saç Stilleri
Müge Anlı Saç Stilleri
Müge Anlı Saç Rengi ne
Müge Anlı Saç Rengi ne
Müge Anlı saç rengi ve modeli
Müge Anlı saç rengi ve modeli
Müge Anlı Saç Numarası
Müge Anlı Saç Numarası
Müge Anlı Saç kesimleri
Müge Anlı Saç kesimleri

Sizlere bu içeriğimizde dünden bugüne müge anlının saç rengi ve saç modellerine yer verdik. Aşağıda ki içeriklerimizde ilginizi çekebilir;

Farklı ünlülerin saç kesimi ve saç renkleri ile karşınızda olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status