Kim KimdirSaçSaç Rengi

Nur Viral Saç Rengi

Hafta içi her gün Beyaz TV ekranlarında Hayatta Her Şey Var programını sunan ve ayrıca ” Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var” adlı Youtube kanalında farklı içerikler üreten Nur Viral kimdir, kaç yaşında?

Bugün bu yazımızda, ünlü sunucu Nur Viral biyografisi, özel hayatı ve çok merak edilen saç renginden bahsedeceğiz.

 

Nur Viral Tarzı
Nur Viral Tarzı

 

Nur Viral Kimdir?

 

Nur Viral Kırmızı Elbise Modeli
Nur Viral Kırmızı Elbise Modeli

 

13 Mayıs 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nur Viral, boyu 1,73, kilosu 59’dur. 49 yaşındaki Viral, eğitim hayatını İstanbul’da tamamladıktan sonra, 1993 yılında yayıncılık hayatına başlamıştır.

Türkiye’nin ilk sağlık programı olarak bilinen Hayat Ağacı programını yaklaşık 5 yıl kadar sundu. Bu programdan sonra farklı kanallarda ve programlarda görev aldı. Sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve Beyaz TV kanallarında yemek ve sağlık üzerine programlar yaptı.

 

Nur Viral Kimdir
Nur Viral Kimdir

 

Nur Viral, hali hazırda hafta içi her gün 11:00’da Beyaz TV’deHayatta Her Şey Var isimli  kadın kuşağı programını sunuyor. Bunun yanında, Youtube üzerinden Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var isimli kanalında farklı içerikler üretiyor.

Bellona markası reklamlarında yıllardır Şevval Sam’ı görmekteydik. Anlaşması bittikten sonra Şevval Sam yerine Nur Viral, markanın yeni yüzü oldu.

 

Nur Viral Göz Rengi
Nur Viral Göz Rengi

 

Türk Sanat müziği aşığı olan Nur Viral, yemek yapmayı ve dünya mutfağı hakkında bilgi edinmeyi çok seviyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ekonomi Başdanışmanı Cemil Ertem ile Nur Viral 2016 yılında Roma Büyükelçiliği’nde evlendi. Ancak bu evlilik çok da uzun sürmedi. İkili 2019 yılında evliliklerini noktaladı. Ancak bu evlilikten Nur Viral’in bir kızı bulunuyor.

 

Nur Viral Saç Tarzı
Nur Viral Saç Tarzı

 

Nur Viral Saç Rengi

 

Nur Viral Saçlar
Nur Viral Saçlar

 

Ünlü sunucuyu genellikle kısa saç modelleri ile görmekteyiz. Asimetrik kesimli kısa bob saç kesimi tercih eden Nur Viral, sarı saç rengini oldukça kullanıyor.

Bakır tonları ve siyah saç rengini de nadir olarak tercih etse de, bunun yanında kaküllü saç modeli ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Nur Viral Düz Saçları
Nur Viral Düz Saçları

 

Nur Viral’in İnstagram Hesabı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

NUR VİRAL (@nurviral)’in paylaştığı bir gönderi

 

Nur Viral instagram hesabını sizler için buraya bırakıyoruz. Nur Viral hakkında daha fazlası için linke tıklayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status