GenelSaçSaç Rengi

Rus Kumralı Saç Rengi

Saç boyaları ten ve göz renginizle uyumlu olarak seçildiğinde size ışıltı ve gençlik katan özellikler taşır. Rus kumralı saç rengi aynı zamanda bebek sarısı olarak da adlandırılan çok hoş açık kumral bir tondur. İçeriğinde açık küllü ve koyu sarı tonlarını barındırır. Bu renklerin karışımı saça parlaklık verir.

Rus kumralı saç rengi açık tenli bayanların tercih edebileceği bir renktir. Renkli gözleriniz varsa bu ton gözlerinizi daha da ortaya çıkararak yüzünüzün aydınlanmasını sağlar. İstediğiniz saç boyunda rahatlıkla kullanabileceğiniz her dönem moda olan bir saç rengidir. Saçınızın alt tonu çok koyu renk değilse kendi kendinize evde boyayarak güzel bir sonuç elde edebilirsiniz.

 

Rus Kumralı Saç Renkleri
Rus Kumralı Saç Renkleri

 

Rus Kumralı Saç Boyası

 

Rus Kumralı Saç Boyası
Rus Kumralı Saç Boyası

 

Rus kumralı saç boyası birkaç rengi içinde barındıran bir renk olması sebebiyle birçok kadının saçlarını boyamak istediği bir tondur. Siyah veya kahverengi gibi koyu renk tonlarına sahipseniz evde boyamak yerine kuaförde saçınızı boyatmak daha iyi bir görünüm kazanmanızı sağlar.

 

Rus Kumralı Saç Kimlere Yakışır
Rus Kumralı Saç Kimlere Yakışır

 

Saç renginiz doğal ve hiç boya kullanılmamışsa istediğiniz rengi elde etmek mümkün olur. Daha önce boya kullandıysanız ve şimdi rus kumralı yapmak istiyorsanız boyanızın sonucu beklediğiniz gibi olmayabilir. Saç boyasını alırken boya kutusunun üzerinde bulunan saç tonlarına göre tercih yapmanız önemlidir.

 

Rus Kumralı Saç Boyası Sonuç
Rus Kumralı Saç Boyası Sonuç

 

Boya kutusundaki renklerden daha koyu renk saçınız varsa sonuç da bu oranda koyu olarak çıkabilir. Bir de en önemli konu saçlarınızda bulunan beyaz miktarıdır. Beyaz saçlarınız fazla ise, açık renk boyaların beyaz kapama özelliğinin daha az olduğunu bilmeniz de fayda bulunur.

 

 

Rus Kumralı Saç Boyası Açık Renk
Rus Kumralı Saç Boyası Açık Renk

 

Rus Kumralı Saç Boyası Numarası

 

Rus Kumralı Saç Rengi
Rus Kumralı Saç Rengi

 

Rus kumralı saç boyası numarası farklı boya markalarında bulunmaktadır. Bunlar arasında Palette Deluxe yoğun renkler serisinin 8.01 küllü açık kumral boyasını, Garnier Color Naturals doğal renkler 8N doğal açık kumral rengini, Isolde Professional ışıltılı renkler 8.01 açık küllü kumral rengini, Sea Color markasının 8.01 küllü açık kumral rengini tercih edebilirsiniz.

 

Uçları Açık Rus Kumralı Saç Rengi
Uçları Açık Rus Kumralı Saç Rengi

 

Piyasada bulunan birçok boya markasında rus kumralı bebek sarısı veya açık küllü kumral olarak geçmektedir. Boya satın alırken veya kuaförünüzde boyatmak istediğinizde istediğiniz rengin doğru olması için rus kumralı, açık kumral veya küllü kumral şeklinde rengi ifade etmeniz saç renginizin istediğiniz gibi olması açısından önemlidir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status