FeraceKombinTesettürTesettür Giyim

Safiye Başol Ferace Modelleri ve Fiyatları

Bu yazımda bize en çok yöneltilen ferace modellerinin başında gelen Safiye Başol markasına ve en özel 12 ferace modeline yer vereceğiz. İçlerinde gerçekten çok farklı, göz alan modeller mevcut, ayrıca fiyatları da her kesime hitap eder cinsten, bu sebeple beğeneceğinizi düşünüyorum.

Renk seçiminde genel olarak koyu renkler kullanılması açıkcası benim gibi canlı yada nude renkler seçen birisini çok memnun etmedi, ama koyu tonlarda da çok güzel feracelere sahip, aşağıda bu modelleri tek tek irdeleyeceğiz.

 

İçindekiler

Safiye Başol Ferace Kombinleri

 

Bu feraceler ile istediğiniz kombinleri yapabilirsiniz fakat daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere şal seçimi ve ayakkabı seçimi ferace kombini yaparken çok büyük önem teşkil etmektedir. Bu sebeple bu öncelikle bu feraceleri almadan önce bunlara uygun şal, eşarp ve ayakkabızın olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Genelde koyu tonlar kullanıldığı için koyu renklerde ayakkabı ve şallara sahipseniz sizin için kusursuz bir seçim olabilir.

 

Lacivert Ferace Kombini

 

safiye başol ferace
safiye başol ferace

 

Bu model koyu lacivert tonlarında sade bir modeldir, bana hitap etmese de paylaşmak istedim fiyat olarak 270 TL ile satışa sunuluyor. Modelde gördüğünüz üzere çanta seçimi ve şal seçimi ayrıca ayakkabı seçimi çok dikkat çekiyor. Açık renk şla ve çantanın yanı sıra gri renk babetler ile muhteşem bir kombin ortaya çıkmış.

 

Camel Renk Ferace Modeli

 

Camel Ferace Modeli
Camel Ferace Modeli

 

Bu model aralarında en beğendiğim model rengi ile ve tarzı ile bana göre diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. Kol bileği detayları adeta muhteşem, ayakkabı seçiminde sizde bej yada krem renk kullanabilirsiniz. Özellikle şal rengine dikkat her zaman feraceden daha açık renk tonu kullanılıyor. Bu modelde 270 liradan satışa sunulmuştur.

 

Siyah Ferace Kombini

 

Siyah Ferace Modeli
Siyah Ferace Modeli

 

Bu modelde gayet şık ve tarz bir modeldir, 270 liradan satışa sunulan bu model ile beyaz yada siyah babet tercih edebilirsiniz, siyah şal tercih etmeniz lehinize olacaktır.

 

Mor Ferace Kombini

 

Mor Ferace Modeli
Mor Ferace Modeli

 

Yine bu model diğerlerine göre fiyatına göre bir adım önde, 170 liradan satışa sunulan bu model ile siyah şal ve siyah nubuk çizme çok hoş olacaktır.

 

Gri Ferace Kombin Modeli

 

Gri Ferace Kombini
Gri Ferace Kombini

 

Yine bu modelde 170 liradan satışa sunulmaktadır, siyah nubuk çizme ve siyah şal ile çok farklı bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

Kırmızı Ferace Kombini

 

Kırmızı Ferace Modeli
Kırmızı Ferace Modeli

 

 

Son olarak Kırmızı ferace ile yapılan kombini sizlere sunmak istiyorum, bu model de sezon indirimine girmiş bir model olup 170 liradan satışa sunulmaktadır. Diğer 6 modeli de galeriden vereceğiz, diğer modellerin fiyatları 270 liradır. Yorum bölümüne hangisini beğendiğinizi belirtebilirsiniz.

 

Ferace Modelleri Fiyatları ve Galeri

 

Bu içeriğimizde verdiğimiz ferace modellerinin fiyatları 170 ila 270 TL arasında değişiyor. İçlerinde çok hoş göz alıcı modeller mevcut, istediğiniz yada beğendiğiniz modeli yorum bölümünde belirtebilirsiniz.

Farklı modellere diğer içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Aşağıda ki 6 görselden diğerlerine ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status