GenelKombinTikTok Fenomenler

Samet Topçu Kimdir | Tarzı ve Kombinleri

Bu yazımızda da sizlere tarzıyla dikkat çeken ve müzik yapan tiktok fenomeni Samet Topçu’yu tanıtacağız. 2004 yılının Nisan ayında dünyaya gelen ve henüz 16 yaşında olan Samet Topçu şimdiden büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Şu anda Tik Tok platformunda @sametoloji kullanıcı adıyla bulunan Samet Topçu’nun 1.7 milyon hayranı ve yaklaşık 85 milyon beğenisi bulunmaktadır.

 

Samet Topçunun Saç Modeli ve Tarzı
Samet Topçunun Saç Modeli ve Tarzı

Özellikle saçları ile ve tarzı ile dikkat çeken genç fenomenin hayatı hakkında bir kaç bilgi verdikten sonra hayatına değineceğiz. Bir çok Tik Tok fenomeni çıkaran Bursa ilimizde ikamet eden ünlü fenomenin 1 erkek, 2 kız kardeşi bulunmaktadır.

 

Samet Topçu Takım Elbise Kombini
Samet Topçu Takım Elbise Kombini

Hakkında en çok sorulan sorulardan biri ise gözlerinin lens olup olmadığıdır, gözleri lens değildir, bunu görsellerimizde de göreceksiniz.

 

Samet Topçu Saç Modeli
Samet Topçu Saç Modeli

Koç burcu olan ünlü sosyal medya fenomeni, lisede öğrenimini sürdürmektedir. Voleybolu çok seven ünlü fenomen ayrıca Bursa da bir klüpte voleybol oynamaktadır.

 

 

Samet Topçu TS Forması
Samet Topçu TS Forması

 

Samet Topçu’nun boyu çok merak ediliyor, ünlü fenomen 1.70 boyunda ve 55 kilo, bir gönderide “Anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı?” sorusuna annemi olarak cevap vermiştir. Ayrıca ünlü fenomen süs köpeklerini çok sevmektedir.

 

Samet Topçu Gözlük Kombin
Samet Topçu Gözlük Kombin

En çok merak edilen ise “izs” anlamı, kendisi bu soruya imamın zalim sevgilisi yanıtını vermiştir. En büyük hayali çok büyük bir sosyal fenomeni olmaktır ve bu hayaline başarı ile yürüdüğünü söyleyip, kendisini bu platformdan tebrik edelim.

 

Samet Topçu Ayakkabı Pantolon Kombini
Samet Topçu Ayakkabı Pantolon Kombini

Tabi genç kızların sevgilisi olması erkeklerin de tarzıyla alakalı ilgisini çekiyor, bizde bu içeriğimizde biraz tarzına yer vermek istedik.

 

Samet Topçu Uzun Tişört Kombin
Samet Topçu Uzun Tişört Kombin

Samet Topçu Tarzı ve Kombinleri

Samet Topçu Kışlık Kombini
Samet Topçu Kışlık Kombini

Genel olarak tarzından daha ziyade saçları ile dikkat çeken ünlü fenomenin giydiği kombinleri de kendine yakıştırmayı ihmal etmiyor, bu kısımda sizler için bir kaç parça birbirinden farklı kombin örneklerini verdik.

 

Samet Topçu boyu ve kilosu
Samet Topçu boyu ve kilosu

Sizde kendinize yakışabileceğiniz tarzı alıp direk bu şekilde giyinebilirsiniz.

Son olarak aşağıda ki galeriden tüm görsellere ulaşabilirsiniz, tam ekranda görmek için birisine tıklamanız yeterlidir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status