SaçSaç BoyasıSaç Rengi

Sarı Saç Tonları ve İsimleri

Sarı saç rengi hayranları için sarı saç tonları ve isimleriyle birlikte hazırladığımız oldukça bilgilendirici bir yazı ile karşınızdayız. Sizler de sarı saç rengi yaptırmadan önce yazımıza bir göz atmanızı öneririz.

İçindekiler

Sarı Saç Renkleri Kataloğu

 

Saç rengi seçiminde cilt alt tonu ve ten rengi bir hayli önemlidir. Size uygun sarı saç rengi hangisi veya hangileri için okumaya devam edelim!

Altın Sarısı Saç Rengi

 

Sıcak alt tonu ve mavi gözlü olanlarda altın sarısı saç rengi çokça uyumludur. Altın sarısı diğer adıyla dore sarı, buğday ve beyaz tenlilerin sıklıkla kullandığı sarı saç tonlarından birisidir.

 

Sarı saç
Altın sarısı saç rengi

 

Bronde Saç Rengi

 

Ne kumral ne sarı bir saç rengi olan bronde, buğday tenli kadınlara çok yakışmaktadır. Adeta güneşten açılmış saç rengi görünümü katan bronde renge buğday tenliler bir şans verebilir.

 

Sarı saç
Bronde saç rengi

 

Platin Sarısı Saç Rengi

 

Açık tenli kadınlarda fazlaca güzel duran popüler saç renklerinden platin sarısı, çoğu kadın tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Eğer solgun bir cildiniz varsa, tümünü platin sarısına boyatmak yerine balyaj veya ombre olarak platin sarısına saçınızda yer verebilirsiniz.

 

Sarı saç
Platin sarısı rengi

 

 

Bal Sarısı Saç Rengi

 

Daha açık sarı tonlar yerine alt tonu kahverengi olan sarı saç tonu arıyorsanız, bal sarısı tam size göre!

 

Sarı saç
Bal sarısı saç rengi

 

Buz Sarısı Saç Rengi

 

Soğuk alt tonlu ve açık tenli kadınlar için parlak saç renklerinden buzul sarısı saç rengi, sarının cesur tonları arasında yer alıyor. Her mevsim bu rengi kullanabilirsiniz.

 

Sarı saç
Buz sarısı saç rengi

 

Çilek Sarısı

 

Soluk tenli kadınlarda harika görünen çilek sarısı, kızıl rengin en hafif tonudur. Daha canlı gözükmek için çilek sarısı sizin için ideal!

 

Sarı saç
Çilek sarısı saç rengi

 

Sarı Saç Tonları ve Numaraları

 

  • Nevacolor 8.3 Altın Sarısı Saç Boyası Seti
  • Palette Deluxe 10-2 Platin Sarısı Saç Boyası
  • Garnier Çarpıcı Renkler 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısı
  •  L’Oréal Paris Excellence Creme 8 Koyu Sarı
  •  L’Oréal Paris Excellence Creme Küllü Koyu Sarı 8.1

Doğal Sarı Saç Tonları

 

Doğuştan sarışın olmayabilirsiniz ancak doğal sarı saç tonları ile bu mümkün. Doğal sarı, saç diplerinin koyu olup saç uçlarına doğru açılan bir renktir.

Açık tenli kadınlarda bir hayli güzel duran doğal sarı saç rengi, buğday ve esmer tenlilerde ise doğal küllü sarılar iyi durmaktadır.

Sıcak Sarı Saç Rengi

 

Sıcak sarı saç renkleri bal rengi, altın sarısı ve bronz sarıdır. Hem sıcak hem soğuk ten grubuna yakışan sıcak sarı, 1.2 küllü tonlar sarı rengi doğal gösterirken, 1.1 sarı saç rengi farklı tonlarda olabilir.

 

Sarı saç
Bronz sarı saç rengi

 

Küllü Sarı Saç Renkleri

 

Popüler saç renkleri arasında yerini alan küllü sarı saç rengi, özellikle soğuk alt tonuna sahip kişiler için harika bir seçenektir. Saçlarınızda gri yansımalar görmek isterseniz, küllü sarı saç renklerine bir şans vermelisiniz.

Açık Küllü Sarı Saç Rengi

 

Açık sarının daha yoğun olduğu bir renk olan açık küllü sarısı, özellikle dümdüz saçlarda mükemmel görünüyor.

 

Sarı saç
Açık küllü sarı saç rengi

 

Küllü Sarı Ombre Saç Rengi

 

Esmer ve buğday tenliler için küllü sarı ombre son derece uygundur. Ya da saçları için küllü platin ombre düşünebilirler.

 

Sarı saç
Küllü sarı ombre

 

Parlak Küllü Sarı Saç Rengi

 

Saçlarınızda doğal sarı görünümü veren parlak küllü sarı saç rengi, özellikle uzun saçlı kadınlar için inanılmaz güzel tercihtir.

 

Sarı saç
Parlak küllü sarı saç

 

Küllü Bebek Sarısı Saç Rengi

 

Trend saç renklerinden küllü bebek sarısı, oldukça dikkat çekici bir görünüm sağlıyor. Tüm saçı boyamak yerine uçlarına ombre olarak ya yaptırabilirsiniz.

 

Sarı saç
Küllü bebek sarısı

 

Küllü Platin Sarısı Saç Rengi

 

Hem soğuk hem sıcak alt tonu için son derece uyumlu olan küllü platin sarısı saç rengi, saça metalik ışıltı katıp dikkat çekici ve canlı bir görünüme kavuşturuyor.

 

Sarı saç
Küllü sarı platin karışımı

 

Koyu Küllü Sarı Saç Rengi

 

Saç rengi üzerinde soğuk ve küllü yansımaların olduğu koyu küllü sarı saç rengi, açık tenli kadınlara bir hayli yakışıyor. Saçlarınızı dalgalı yaparak o yansımaları saçınızda hissettirin.

 

Sarı saç
Koyu küllü sarı saç rengi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status