SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Şeniz Karaçay Saç Rengi

Kanal D’nin iddialı yapımlarından Zalim İstanbul dizisi oyuncularından Şeniz Karaçay saç rengi ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok yapımda başarıyla yer alan Mine Tugay Zalim İstanbul dizisinde de güçlü karakteri ve tarzı ile farkını ortaya koymaktadır.

Dizinin fenomen oyuncularından olan Şeniz Karaçay kendisi gibi güçlü olan birçok kadın oyuncunun arasında kendisine yer edinmiştir. Başarılı oyunculuğunun yanında tarzı ve saç rengi ile de fark yaratmaktadır.

 

Şeniz Karaçay Uzun Saç Modeli
Şeniz Karaçay Uzun Saç Modeli

 

Saç renklerinde birçok ünlünün aksine daha marjinal bir renk kullanmaktadır. Beyaz tenine her rengin yakışmasının yanında kullandığı saç rengi ile farklı bir görünüm vermektedir. Bakır tonlarında kullandığı saç rengi soğuk beyaz tenine renk vermektedir.

 

Şeniz Karaçay Saçı Ne Renk
Şeniz Karaçay Saçı Ne Renk

 

Bu rengin yüzüne ve soğuk alt tenine yakışması uzun yıllar kullanılmasına neden olmuştur. Kendisini uzun yıllar bu şekilde gören çoğu takipçisi bu rengin Şeniz Karaçay’ın gerçek saç rengi olduğunu düşünmelerine neden olmaktadır.

Soğan kabuğu rengi olarak bilinen bu rengin en çok yakıştığı kadınların başında Şeniz Karaçay gelmektedir.

 

Şeniz Karaçay Saç Rengi
Şeniz Karaçay Saç Rengi

 

Şeniz Karaçay Kimdir?

 

Şeniz Karaçay Saç Rengi nedir
Şeniz Karaçay Saç Rengi nedir

 

Dramatik ve entrikalı senaryosuyla Kanal D ekranlarında yüksek bir izleyici kitlesine sahip olmuş olan Zalim İstanbul dizisinin başrol oyuncularından Mine Tugay, Şeniz Karaçay karakterine hayat vermektedir. Dizide oldukça beğenilen Mine Tugay’ın hayatı oldukça merak edilmektedir.

Mine Tugay 1978 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Babasının asker olmasından ötürü görev yerleri olan Konya’da hayata gözlerini açmıştır. Henüz çok küçük yaştayken oyunculuğa merak salmış ve oynadığı rollerdeki başarısından dolayı çok küçük yaşta mesleğe ilk adımlarını atmıştır.

 

Şeniz Karaçay Saç Rengi ne
Şeniz Karaçay Saç Rengi ne

 

Oyunculuğa ilk olarak Masal Gerçek Tiyatrosu’nda 1997 yılında başlamıştır. Yine aynı yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Ancak içlerinde Mine Tugay’ında bulunduğu 13 kişilik bir ekip disiplinsiz davranışları iddiasıyla sanat merkezinden çıkarılmıştır.

Bir sene sonra 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’ne girmeye hak kazanmıştır. Mezun olduktan sonra yeteneği sayesinde tiyatrolarda oynamaya başlamıştır.

 

Şeniz Karaçay Saç Numarası Ne
Şeniz Karaçay Saç Numarası Ne

 

Ününün yayılması sayesinde kısa sürede tanınmış ve ilk televizyon macerası olan Gülbeyaz dizisinden sonra birçok film, dizi ve reklam projesinde yer almıştır. Günümüzde aktif olarak oyunculuk yapan Mine Tugay’ın birçok ödül ve başarısı bulunmaktadır.

Şeniz Karaçay Saç Modelleri
Şeniz Karaçay Saç Modelleri

 

Şeniz Karaçay Saçı Ne Renk

 

Şeniz Karaçay Koyu Kızıl Saçları
Şeniz Karaçay Koyu Kızıl Saçları

 

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Zalim İstanbul dizisi birçok yönüyle merakların odağında olmuştur. Bu konuların başında oyuncuların özellikleri gelmektedir. Birçok izleyici Şeniz Karaçay saçı ne renk gibi soruları araştırmakta ve buna cevaplar aramaktadır.

Dizinin katı ve kurallı kadını Şeniz Karaçay güzelliği ile de birçok sorunun odağında olmaktadır. Pek çok kişi güzel oyuncunun saç rengini merak etmekte ve bu rengi kendi saçlarına uygulamak istemektedir.

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saçları
Şeniz Karaçay Kızıl Saçları

 

Şeniz Karaçay’ın saç rengi soğan kabuğu rengi olarak bilinmektedir. Ara sıra çok ufak ton değişiklikleri görünse de uzun yıllardır başarılı oyuncu bu rengi kullanmaktadır. Ayrıca saray bakırı gibi renklere de oldukça benzeyen bu renk Şeniz Karaçay’da doğal bir hal almıştır.

Uzun ve güçlü saçlarına uyguladığı bu rengi kaşlarında da kullanması bu rengin gerçek saç rengi gibi algılanmasına nende olmuştur. Bu renk Şeniz Karaçay’ın gerçek saç rengi olmasa bile kendisi ile bütünleşmiş olarak görülmektedir.

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saç Rengi
Şeniz Karaçay Kızıl Saç Rengi

 

Bakımlı oluşu ve kullandığı saç rengi ile gerçek yaşından çok genç görünen Şeniz Karaçay bu rengi uzun yıllar kullanmıştır.

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saç Numarası
Şeniz Karaçay Kızıl Saç Numarası

Şeniz Karaçay Saç Modelleri

 

Şeniz Karaçay Kızıl Saç Modelleri
Şeniz Karaçay Kızıl Saç Modelleri

 

Kadınların kendilerinde en çok önem verdiği ve üzerinde durduğu konuların başında saçlar gelmektedir. Saç renklerinin yanında diğer bir önem verilmesi gerekilen konu da saç modelleridir. Kullanılan saç modelleri kişinin yüz yapısına direkt etki etmekte ve buna bağlı olarak ortaya bir resim çıkarmaktadır.

Bu sebeple saç modelleri incelikle seçilmelidir. Saç renginde olduğu gibi saç modellerinde de uzman olabilecek seviyede olan Şeniz Karaçay güçlü duruşuna yakışan modeller kullanmaktadır. Saç kesimlerinde genellikle uzun ve orta boy saç modellerini kullanmaktadır.

 

Şeniz Karaçay Kızıl Dalgalı Saç Rengi
Şeniz Karaçay Kızıl Dalgalı Saç Rengi

 

Şeniz Karaçay genellikle açık ve dalgalı modeller ile tarzını tamamlamaktadır. Ancak özel olarak görülen günlerde topuz modelleri de kullandığı görülmektedir. Şeniz Karaçay’ın kullandığı saç modelleri:

  • Uzun açık dalgalı saç modeli
  • İkiye ayrılmış açık saç modeli
  • Düz maşalı açık saç modeli
  • Orta boy dalgalı saç modeli
  • Ön düz arka dağınık topuz modeli
  • Alnının bir kenarını kapattığı kaküllü topuzları da sıkça kullanmaktadır.

Seniz Karacay Dalgali Sac Modeli

Şeniz Karaçay Boya Numarası
Şeniz Karaçay Boya Numarası
Mine Tugay Saç Rengi
Mine Tugay Saç Rengi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status