GenelInstagram Muhafazakar FenomenlerKim KimdirKombinTesettür

Şeyma Nuryener Kimdir | Şeyma Nuryener Kombinleri

Son zamanlarda muhafazakar fenomenler başlığı altında birçok moda yorumcusu sahneye çıkmış bulunmakta. Şeyma Nur Yener aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni. Kendisini takip edenlerle de iletişim halinde olan Yener’in her hareketi takipçileri tarafından örnek alınıyor. Modacı kimliğinin yanı sıra ikon unvanını da almış durumda.

Şeyma Nuryenerr’in makyajı ve kıyafetleri çok dikkat çekiyor, tepeden tırnağa giydiği kıyafetlerle instagramda ilgi çeken instagram fenomeninin görsellerini ve stilini sizler için bu yazımızda derleyeceğiz.

 

Şeyma Nuryener Kimdir

 

Şeyma Nuryener şal tarzı
Şeyma Nuryener şal tarzı

 

İnstagram hesabı ile tanıdığımız şeyma nuryener Zeki Müren seven müzik tarzıyla, kedileri seven hayvansever kişiliği ile, kitapsever ve kahvesever kişiliği ile dikkat çekiyor. Kendisine ait bir biyogrofisi olmadığı için yaşı ve memleketi hakkında bilgi veremiyoruz. Kendisini tanıyanlar varsa yorum bölümünden bu bilgileri bize ulaştırabilirler.

 

Şeyma Nuryener şal rengi
Şeyma Nuryener şal rengi

 

Khaled hosseini kitaplarını çok seven Şeyma hanım, ayrıca instagram gönderisinde Harper Lee-Bülbülü öldürmek kitabını da bizlere tavsiye etmiş. Ayrıca beyaz çayı çok seven Şeyma Nuryener, bir gönderisinde Micheal Jackson dinlemesi de gözlerden kaçmıyor. Birazda Şeyma Nuryener’in tarzından bahsedelim ve stil kombinlerine yer verelim.

 

Şeyma Nuryener Tarzı ve Kombinleri

 

Şeyma Nuryener ve kedisi
Şeyma Nuryener ve kedisi

 

 

Şeyma Nuryener’in ilk bakışta en göze çarpan kombin parçası şüphesiz uzun şalı, genelde tek renklerden seçtiği uzun şalının altına bone kullanmıyor. Şüphesiz şal renklerini çok seviyorum, genelde koyu renkleri tercih ediyor, tüm kombinleri içeriğimizde sizlere vereceğiz. Bu görsellerden şal renklerini ve altına uydurduğu kombin modellerini görebilirsiniz.

 

 

Şeyma Nuryener elbise
Şeyma Nuryener elbise

 

Şeyma Nuryener Giyim Tarzı

 

baharlık kahverengi kombin
baharlık kahverengi kombin

 

Muhafazak giyimde çok fazla moda alternatifi olmadığı için, kombin yaparken haliyle sıkıntı yaşayabiliyoruz. Şeyma Nuryener’in özellikle seçmiş olduğu çanta modelleri ve şalları ile uyumu gerçekten takdire şayan. Ayrıca aksesuar konusunda da çok başarılı tercihler yapıyo, baharlık kombinlerinde ki gözlükler olsun, kolyeler olsun oldukça başarılı. Ben en çok sonbahar kombinlerini beğendim, renk seçimini özellikle çok başarılı buldum.

 

Yazlık Şeyma Nuryener Kombini
Yazlık Şeyma Nuryener Kombini

 

İlham almak isterseniz şal seçimini, çanta seçimini ve ayakabbı seçimlerini incelemenizi öneririm.

 

Şeyma Nuryener gözlük kombin
Şeyma Nuryener gözlük kombin

 

Ayrıca sitemizde kim kimdir kategorisinde daha önce sizlere sunduğumuz muhafazakar sosyal medya fenomenleri olan Gülsüm Elkhatroushi, Hülya Arslan, Elif doğan gibi ünlülerin biyografilerini ve tarzlarını inceleyebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status