Saç ModelleriSaç Rengi

Sibel Can’ın Saç Rengi

Sibel Can: sahnelerin en başarılı, en güzel, en zayıf ve en şık assolisti…. Söylediği şarkılarla kulaklarımızın pasını silen ve güzelliği ile göz dolduran ünlü yıldız, popüleritesinden de uzun yıllardır hiçbir şey kaybetmedi. Peki, güzelliği dillere destan olmuş Sibel Can’ın saç rengi nedir? Şimdi gelelim bu meşhur sorunun cevabını bulmaya… 

Güzel yıldız Sibel Can, özellikle son yıllarda koyu renkli saç renklerinden kesinlikle vazgeçmiyor. Çok eskilere gittiğimizde kendini sarı, açık karamel ve karamel tonlarında görmeye alışsak da, güzel yıldız şimdilerde hep çikolata kahve tonları ile karşımızda. 

Sibel Can Yeni Stil Düz Saç
Sibel Can Yeni Stil Düz Saç

Sade, duru ve bakanları kendisine hayran bırakan bir güzelliğe sahip olan Sibel Can, sizce de tepeden tırnağa muhteşem görünmüyor mu?

Eğer siz de Sibel Can’ın saç rengine sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken aslında çok basit. Çünkü güzel yıldızın saçları tek renkten oluşuyor ve aralarda ışıltı olmaması sebebiyle de uygulanması çok basit.

 

Sibel Can Koyu Kestane Saç
Sibel Can Koyu Kestane Saç

İçindekiler

Sibel Can’ın Saç Rengi 2022

Sibel Can Saç Rengi
Sibel Can Saç Rengi

Güzel yıldız Sibel Can, şimdilerde Türk kahvesi saç rengi ile karşımızda. Dönem dönem açık renkleri tercih etse de son bir kaç yıldır Sibel Can’ı hep koyu renkte saçlarla görüyoruz. Buğday teni, renkli gözleri ve koyu renkli saçları ile son derece muhteşem bir görünüme kavuşan Sibel Can saç rengi ile herkese ilham olmayı da başarıyor.

Sibel Can Uzun Saç Stili
Sibel Can Uzun Saç Stili

Kariyerinin en başına döndüğümüzde Sibel Can’ı açık sarı ve açık karamel renkleri ile de gördük, değil mi. Şimdilerde güzel yıldız hep koyu renkleri tercih ediyor ve bizce de bu renkler kendisine çok daha fazla yakışıyor.

Sibel Can Açık Kestane Rengi Saç
Sibel Can Açık Kestane Rengi Saç

Masmavi gözleri ile ne yaparsa yapsın zaten kendisini çok yakışan Sibel Can, saçlarının bakımlı haliyle de hemen dikkat çekmeyi başarıyor. Peki ya sizce? Sizce Sibel Can’a en çok yakışan saç rengi hangisi?

Sibel Can Kısa Saç Stili
Sibel Can Kısa Saç Stili

Sibel Can’ın Saç Rengi Numarası

Sibel Can Kaç Yaşındadır
Sibel Can Kaç Yaşındadır

 

Eğer siz de Sibel Can’ın saç rengi numarası hakkında bilgi almak ve o renkteki saçlara sahip olmak istiyorsanız şimdi sıkı durun. Çünkü biz, bu boya numaralarını çok net biliyoruz ve sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Sibel Can Kızıl Saç Rengi
Sibel Can Kızıl Saç Rengi

 

Sibel Can’ın Türk kahvesi saç rengine sahip olmak istiyorsanız, bu isteğinizi çok rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu saç rengini uygulamak için saçınızın alt tonu kesinlikle fark etmiyor. Çünkü Türk kahvesi rengi, zaten koyu bir tonda olduğu için hataları kapatmakta da elverişli sayılabilir. Dolayısıyla bu rengi ister evde, ister kuaförde kolayca edinebilirsiniz. Siz de;

  • Excellence 5/15
  • Nevacolor 4/7
  • Seacolor 6/7
  • Palette 3/65
  • Koleston 4/77
  • Loreal 6/32 boya numaralarıyla ışıl ışıl saçlara sahip olabilirsiniz.
Sibel Can'ın saç rengi ne
Sibel Can’ın saç rengi ne

Sibel Can’ın Saç Modelleri

Sibel Can yeni saç rengi
Sibel Can yeni saç rengi

Güzel yıldızın saç modelleri, aslında oldukça sade ve güzel. Zaten çok bakımlı ve muhteşem bir saç rengine sahip olan Sibel Can, saç modelleri konusunda son derece zarif seçimler yapıyor. Omuz hizasında küt kestirdiği saçlarını düz fönlü olarak kullanmayı tercih eden Sibel Can, bu görüntüsüyle de büyük beğeni almayı başarıyor.

Sibel Can yeni saç rengi ve modeli
Sibel Can yeni saç rengi ve modeli

Saçlarında farklılık istediğinde ise omuz hizasındaki fönlü saçlarını tepesinde hafif bir bombe ile toplatan güzel yıldız, bu sayede oldukça modern bir görünüme de kavuşuyor.

Sibel Can düz saç modeli
Sibel Can düz saç modeli

 

Sibel Can’ın Son Saç Rengi

Sibel Can düz kısa saç stili
Sibel Can düz kısa saç stili

Genel olarak koyu renkli saçlarla görmeye alıştığımız Sibel Can, son saç renginde de yine aynı renk skalasında kaldı, diyebiliriz. Şu anda Türk kahvesi saç rengi kullanan Can, uzun zamandır bu rengi tercih ediyor ve pek de değiştirmeyecek görünüyor. 

Sibel Can dalgalı kahverengi saç rengi
Sibel Can dalgalı kahverengi saç rengi

 

Güzel yıldızı bazen karamel tonlarla görsek de, renkli gözlerine en çok yakıştırdığımız saç rengi Türk kahvesi, diyebiliriz.

 

Sibel Can Açık Kestane Saç Rengi
Sibel Can Açık Kestane Saç Rengi

 

Sibel Can’ın Yeni Saç Modeli 

Sibel Can'ın Saç Rengi
Sibel Can’ın Saç Rengi

 

Sibel Can’ın yeni saç modeli oldukça modern ve şık bir görünüme sahip. Öncelerde kendisini dağınık topuzlarlarla, belirgin saç modelleri ile görmeye alıştığımız Sibel Can şimdilerde oldukça sade tercihler yapıyor. Genelde saçlarını küt olarak kestirip düz fön tercih eden Can, bazen fönlü saçlarını ensesinde sıkıca topluyor; bazense tepesinde hafif bir bombe ile sarıyor.

 

Sibel Can’ın Şimdiki Saç Rengi Nedir

Sibel Can yeni uzun saç rengi
Sibel Can yeni uzun saç rengi

Sibel Can’ın şimdiki saç rengi Türk kahvesi diyebiliriz. Masmavi gözleriyle bakanları kendisine bir kez daha baktıran, güzelliği dillere destan olan yıllardır popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Sibel Can, Türk kahvesi saç rengi ile hala sahnelerde ışıl ışıl ve muhteşem görünmeyi de başarıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status