Başörtüsü ModelleriŞal ve Eşarp Bağlama

Şık Eşarp Bağlama Modeli

Bu yazımızda sizlere yine bir eşarp modeli vereceğiz ancak bu modelin farklı olmasının sebebi 45 saniyede yapılan çok pratik bir model olmasından kaynaklanıyor. Sizlere aşağıda ki videoda detayları ile sunduğumuz bu modeli ayrıca görseller ile de açıklamaya çalıştık.

Son zamanlarda gençler tarafından daha çok tercih edilen şal ve şal bağlama yöntemlerine önem vermiştik, bu modelde ise sizlere aşağıda sunacağım eşarp bağlama modelini verdik.

 

 

Sizlerden sürekli soru alıyorduk özellikle 40 yaş üstü eşarp kullandığı için, eşarp bağlama videosu bekliyordu, bu video umarım sizleri memnun eder.

 

şık eşarp bağlama yöntemi dağınık modeli
şık eşarp bağlama yöntemi dağınık modeli

 

Yukarıda gördüğünüz model şal işe yapılmış olsa da aynı imajı eşarp ile de vermek mümkündür.

 

Pratik Şık Eşarp Bağlama Yöntemi

 

 

şık eşarp bağlama yöntemi şal ile
şık eşarp bağlama yöntemi şal ile

 

Gördüğünüz üzere eşarp ile yapılan modelimiz çok pratiktir, 45 saniyede tamamlanmaktadır, şifon şal bu modele çok uygundur. Şifon yada ipek şal kullanabilirsiniz.

 

şık eşarp bağlama yöntemi renkli eşarp
şık eşarp bağlama yöntemi renkli eşarp

 

Bu eşarp bağlama modelinde bone de çok önemlidir, mutlaka videoda gördüğünüz şekilde bir bone ile deneyiniz.

Sizlere farklı tarzlarda eşarp bağlama şekilleri sunmaya devam edeceğiz. Genç nesilde eşarp kullanımı artık nadir olsa da 40 yaş üstü nesilde çok sık kullanılmaktadır ve bana genelde hep şal videosu atmam ile ilgili sitemler geliyor o sebeple bu tür bir video hazırladım.

Farklı tarzlarda ülkemizden olsun dünyadan olsun şal bağlama ve eşarp bağlama videoları atmaya devam edeceğim. Umarım bu modelleri beğenirsiniz, şimdilik bizi takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status