SağlıkCinsellik

Susam Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

İlişkiye dakikalar kala… Susam yağını nasıl kullanacağınızı öğrenin ve seks hayatınızı değiştirecek mucizeyi izleyin!

Doğal yağların sağlık ve estetik açısından pek çok faydası vardır. Susam yağı, sağlık açısından faydaları olan en iyi yağ türlerinden biridir. Cilt ve saç bakımı için idealdir. Birçok yemek tarifinin hazırlanmasında da kendine özgü bir tat katmak için kullanılır.

Susam yağı cinsel organa sürülür mü sorusu oldukça merak ediliyor. Kadınlarda vajina ve penetrasyon sürecini kolaylaştırmak için susam yağının cinsel ilişki için en önemli faydalarını ve nasıl kullanılacağını bu içeriğimiz aracılığıyla öğrenin.

Susam Yağı Neye İyi Gelir?

Susam Yağı Neye İyi Gelir
Susam Yağı Neye İyi Gelir

Susam yağı, sinir sistemi, kemikler ve kaslar, cilt ve saç, sindirim sistemi (kolon dahil) ve üreme sistemi dahil olmak üzere vücuttaki çok sayıda sağlık sistemini desteklemek için kullanılmıştır. Susam yağının bilinmesi gereken birkaç faydası şunlardır:

  • Yenilebilir: Yemek pişirmek için kullanılan susam yağı kokusuzdur, tamamen güvenli ve tüketilebilir, cinsel yaşamı iyileştirmek için idealdir ve oral seks için de uygundur.
  • Susam yağı erkeklerin cinsel yeteneğini artırır ve birçok çalışma susam yağının etkisinin erkeklerde sperm sayısını artırmada ve etkinliğini artırmada etkili olduğunu göstermektedir.
  • Susam yağı cinsel gücü artırır mı diye sorulacak olursa, susam yağı kan dolaşımını uyarır, bu da kadın ve erkeklerin cinsel organlarına doğru kan akışını artırır. Yani cinsel yeteneği ve cinsel isteği artırır.
  • Zengin antioksidan kaynağı: Serbest radikaller DNA’ya, hücrelere ve proteinlere zarar verir ve bu da Alzheimer veya kanser gibi birçok hastalığa yol açabilir, bu nedenle susam yağı da dahil olmak üzere antioksidan bakımından zengin besinler serbest radikallerle savaşmaya ve bu hastalıkları önlemeye yardımcı olur.
  • Kardiyovasküler sağlığı iyileştirme: Susam yağı, aterosklerozu ve cinsel sağlığı uyarmaya yol açan kardiyovasküler hastalık riskini önlemeye yardımcı olur.

Susam Yağı Nasıl Kullanılır?

Susam Yağı Nasıl Kullanılır
Susam Yağı Nasıl Kullanılır

Susam yağını yemeklerde ve salatalarda kullanabilirsiniz. Zeytinyağı ile karıştırıp sos olarak kullanabileceğiniz gibi Uzak Doğu mutfağına ait yemeklere ekleyebilirsiniz. Ayrıca hamur işi ve tatlılara da ilave edebilirsiniz.

Susam yağını saçınıza ve cildinize kullanarak faydasını görebilirsiniz. Saçınızda ya da cildinizde kullanmak için susam yağı ile badem yağı ya da zeytinyağını karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı cildinize uygulamak isterseniz, duştan önce sürüp bir miktar cildinizde bekletip duşa girebilirsiniz ya da nemlendirici maksadıyla kullanım sağlayabilirsiniz.

Saçınız için kullanmak isterseniz de yağı saç derinize masaj yaparak uygulayın, yaklaşık 2-3 saat bekletin. Süre sonunda, saçınızı yıkayın.

Susam Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Susam Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır
Susam Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır

Susam yağı, üreme organlarının sağlığına zararlı olan sert kimyasalların bir yüzdesini içeren ticari mahrem kayganlaştırıcılara doğal bir alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi güvenli doğal yağ türlerinden biridir. İster kadın ister erkek olsun, çiftler arasında libidoyu artırmak ve acıdan kaçınmak için onu kullanmanın yolları:

  • Susam yağını vajinaya topikal olarak masaj yapmak için dış duvarı silerek ıslatın ve biraz zeytinyağı ve birkaç damla zencefil yağı ile karıştırarak kötü kokuya neden olan bakteri ve mantarları yok edin.
  • Susam yağı, kan akışını artırmak için çinko ve bakır gibi temel elementler açısından yeterince zengin olduğundan, ereksiyon ve penetrasyon kolaylığını iyileştirmek için penise masaj yapmak için kullanılabilir.
  • Susam yağı, tek başına veya diğer esansiyel yağlarla karıştırılarak vücuda masaj yapmak için de kullanılabilir. Yatmadan önce sinir sistemini sakinleştirmek için ayaklara uygun miktarda yağ sürülür ve çabuk uykuya dalmaya yardımcı olur. Ağız sağlığını iyileştirmek, mantar ve kötü kokuyu önlemek için susam yağı ağızdan alınabilir.

Susam Yağı Cinsel Organa Sürmek İşe Yarar Mı?

Susam Yağı Cinsel Organa Sürmek İşe Yarar Mı
Susam Yağı Cinsel Organa Sürmek İşe Yarar Mı

Susam yağı, vajinal kuruluk tedavisinde etkili yağlardan biridir. Sadece penetrasyonu kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda bu hassas dokuları besler ve nemlendirir. Uzmanlar ayrıca cildi beslemek ve rahatlamak için tüm vücuda masaj yapmak için kullanılmasını tavsiye ediyor, bu da kuru cilt ve erken yaşlanma ile mücadele ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status