GenelTesettürTesettür Giyim

Ucuz Tesettür Giyim Siteleri

Modern tesettür giyim güzel olduğu kadar pahalı da. Ancak ucuz tesettür giyim siteleri sayesinde güzel kombinler yapabilir ve silüetinizi daha güzel gösterebilirsiniz.

Sizler için ucuz tesettür giyim sitelerini bulduk ve detaylarıyla bu yazımızda yer verdik. Yazıya göz gezdirdikten sonra sitelere hemen koşup indirimli ürünleri kaçırmayın, deriz.

En Ucuz Tesettür Giyim Siteleri Hangisi

 

En Ucuz Tesettür Giyim Siteleri Hangisi
En Ucuz Tesettür Giyim Siteleri Hangisi

 

İnternet alışverişleri günümüzde bir hayli yaygın. Tesettür giyimde de online alışveriş yapabileceğiniz birçok site mevcut. Ancak özellikle uygun fiyatlarda yani ucuz tesettür giyim siteleri arıyorsanız, şu an doğru yerdesiniz.

Bütçenize uygun bulabileceğiniz birkaç tesettür siteyi gerek ürünleri gerekse de fiyatları açısından değerlendirdik.

 

Tesettür Giyim Siteleri Ucuz Olanlar

 

Tesettür Giyim Siteleri Ucuz Olanlar
Tesettür Giyim Siteleri Ucuz Olanlar

 

En ucuz tesettür giyim sitesi olarak ilk başta Tesettür Pazarı geliyor. Bu sitede kampanyalar kısmında “her şey 19,90 TL, 29,90 TL, 39,90 TL ve 49,90 TL” gibi kategorilerde ürünler yer alıyor. Site içerisinde tunik, ceket, pantolon, eşarp, elbise vb. daha bir sürü ürünü bu fiyatlarda bulabilirsiniz.

Tesettür Çarşım isimli sitede de uygun fiyatlarda ürünler bulabilmeniz mümkün. “Ucuz Tesettür Giyim” kategorisinde yer alan ürünler 100 TL-7 TL arasında muhafazakar giyim ürünleri mevcut. Ayrıca bu sitenin şöyle bir kolaylığı da bulunuyor: “İndirime Girenler” başlığı altında özellikle indirimli birçok ürüne erişebilirsiniz.

Tesettür Çarşım sitesinde ayrıca, tesettür giyimin yeni sezon ürünlerinden tutun outlet ürünlerine kadar birçok ürüne sitede ulaşabilirsiniz.

Tesettürlü hanımefendilerin tercih ettiği siteler arasında yer alan Eliza Moda, sitedeki “Çadır Günleri” kategorisinde 5-10-20-30 TL gibi çok uygun fiyatlarda indirimli ürünleri bulunuyor.

Modanisa sitesinde neredeyse her bütçeye uygun kıyafet bulabilmek mümkün. Özellikle ucuz tesettür giyim konusunda Modanisa sitesinde “25$ Altı Tesettür Giyim Modelleri” kategorisi altında uygun fiyatlarda ürünler yer alıyor.

Kamil Keskin sitesinde 29,99 TL’den başlayan fiyatlarda tesettür giyim ürünleri mevcut. Daha çok şal, çorap ve kemerlerde indirim yer alsa da; uygun fiyatlarda tunik, pantolon ve diğer giyim ürünlerini de bulabilmeniz mümkün.

Son olarak, Pazarium sitesinde “indirim” başlığı altında alt giyim, üst giyim ve aksesuar ürünlerinde uygun fiyatlarda ve ihtiyacınıza göre ürünler yer alıyor.

 

Ucuz Tesettür Giyim Sitelerine Alternatifler

 

Ucuz Tesettür Giyim Sitelerine Alternatifler
Ucuz Tesettür Giyim Sitelerine Alternatifler

 

Bu ünlü markaların yanı sıra bu markalara alternatif olan sosyal medya hesaplarından da satış yapılıyor, tabi ki bu her zaman güvenli bir yöntem değildir.

Fakat daha önce sitemizden de sizlere yansıtmış olduğumuz instagram muhafazakar fenomenler zaman zaman alışveriş yaptıkları instagram hesapların ve sosyal medya sayfaları ile sponsorluk yaparak reklam maiyetinde tanıtım yapıyorlar.

Bu tarz fenomenlerin önerdiği mağazalardan alışveriş yapmayı da deneyebilirsiniz. Genellikle tüm kombin modelinin fiyatlarını ve satış sayfalarını veriyorlar. Yukarıda muhafazakar fenomenler kategorisini linkte verdim, üstüne tıklayarak en ünlü muhafazakar instagram fenomenlerini görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status