SaçSaç BoyasıSaç ModelleriSaç Rengi

Yasak Elma Yıldız Saç Rengi 

Ülkemizde yüksek izlenme oranlarına ulaşan dizilerden olan Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Yıldız saç rengi ve oyunculuğu ile fenomen haline gelmiştir. Medyapım tarafından çekilen dizi Mart 2018’den beri ekranlarda olmakta ve her zaman reytinglerin zirvesinde bulunmaktadır.

Dizinin bu kadar izlenmesinin pek çok sebebi bulunmaktadır. Senaryosunun ilgi çekici olmasının yanında usta ve başarılı oyuncuların da oynaması bunu elbette ki olumlu yönde etkilemiştir.

 

Yasak Elma Yıldız Saç
Yasak Elma Yıldız Saç

 

Bu başarılı oyuncuların başında Yıldız Argun karakteri ile Eda Ece gelmektedir. Yıldız Argun çılgın, güzel, entrikalı ve güçlü bir karakterdir. Bu karakteri oyunculuğu ile oldukça iyi aktaran Yıldız dış görünümü ile de bunu desteklemektedir.

Her zaman modaya uygun giyinmekte ve bakımlı bir haldedir. Saçlarına uyguladığı renkler ile de rolünün altından kolaylıkla kalmaktadır. Beyaz tenli ve renkli gözlü olması kendisini sarı tonlarını kullanmaya itmiştir.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Stili
Yasak Elma Yıldız Saç Stili

 

Yasak Elma’nın Yıldız’ı dizi boyunca pek çok saç rengi değişikliği yapmıştır. Ancak bu değişiklikler genellikle sarı rengi ve sarının tonları arasında olmaktadır. Saçlarının diplerini doğal bir şekilde bırakarak uçlarına sarı ışıltılar atan Yıldız ombre rengini uzun süre kullanmıştır.

Dizi boyunca sadece sarı renkleri kullandı desek doğru olmayacaktır. Bir süre kahverengi tonları da kullanan Yıldız bu haliyle de oldukça beğenilmiştir. Beyaz tenine kullandığı kahve tonlarıyla da farkını ortaya koymuştur.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Renk
Yasak Elma Yıldız Saç Renk

 

Ombre renginin güzel oyuncuda şık ve havalı bir görünüm oluşturması bu rengin uzun süre kullanılmasına neden olmuştur.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Rengi 
Yasak Elma Yıldız Saç Rengi

 

Eda Ece’nin Saç Renginin Adı

 

Yasak Elma Yıldız Saç Rengi Boya Numarası
Yasak Elma Yıldız Saç Rengi Boya Numarası

 

Türk televizyonlarında dizi, reklam ve film oyuncusu olan Eda Ece ülkemizin en sevilen kadın oyuncularından biridir. Genç yaşta olmasına rağmen kariyerine birçok önemli proje kazandırmış ve yaşına göre büyük işlere imza atmıştır.

Doğal ve duru güzelliğinin yanında fiziği ve duruşuyla da ekranlara oldukça yakışan Eda Ece oyunculuğu ile de göz doldurmaktadır. En büyük başarısını Yasak Elma dizisinde göstermekte ve uzun yıllardır ekranlarda olan dizinin çok izlenmesinde büyük payı bulunmaktadır.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Modeli
Yasak Elma Yıldız Saç Modeli

 

Eda Ece’yi ilk olarak bir lise dizisi olan Pis Yedilide tanıma fırsatı bulmuştuk. O günden bu güne ekranların önünde olan ünlü oyuncu saç renkleri ile de örnek olmaktadır. İlk tanındığı zamanlar sarının koyu tonlarını kullanmaktaydı. Bu renkler kendisinde oldukça hoş dursa da dizinin son sezonlarına doğru değişiklik yapmış ve kahverengi saç kullanmaya başlamıştır.

 

Yasak Elma Yıldız Saç Kesimi
Yasak Elma Yıldız Saç Kesimi

 

Kahverengi saçlarında güzel oyuncuya yakışması artık sıklıkla değişiklik yapmasının yolunu açmıştır. Açık kahverengi tonundan sonra koyu tonlara olan hayranlığını dile getirecek koyu kestane saç rengini uygulamıştır.

Bu renk takipçilerini ikiye bölse de kestane rengini kendisine yakıştıran pek çok kişi olmuştur. Kestane saç rengi güzel oyuncuda dikkatlerin beyaz tenine ve renkli gözlerine yoğunlaşmasına neden olmuştur.

 

Eda Ece yeni Sac Rengi

 

Bir süre bu rengi kullandıktan sonra tekrar saç rengini açtırmaya karar vermiştir. Bundan sonra Yasak Elma’ya girişiyle beraber uzun bir süre açık sarı renklerini kullanmıştır.

Ancak her sorulduğunda sarı renginden bıktığını ifade eden güzel oyuncu bir dönem dizinin sezon finaline girmesi ile saçlarını açık kumral kahveye boyatmıştır. Bir süre de bu rengi kullanmış ancak tekrar soluğu sarı renginde almıştır demek yanlış olmaz.

 

Yasak Elma Yıldız Saç boya numarası
Yasak Elma Yıldız Saç boya numarası

 

Yasak Elma Yıldız Yeni Saç Rengi

Yasak Elma Yıldız Röfle Saç Rengi 
Yasak Elma Yıldız Röfle Saç Rengi

 

Yasak Elma dizisinin fenomen oyuncusu, Yıldız karakteri ile tüm ülkede bir marka haline gelmiştir. Dizideki rolünü desteklediği güçlü, bakımlı ve sağlıklı saçlarına uyguladığı renkler ile takdirleri toplamıştır.

Diğer birçok ünlünün aksine saç rengi değişikliğinden çekinmeyen Yıldız sık sık renk değişiklikleri yapmaktadır. Sarının hemen hemen her tonunu kullanmış ve bu tonlar ile Yıldız’ın farkını ortaya koymuştur.

 

Yasak Elma Yıldız Düz Saç
Yasak Elma Yıldız Düz Saç

 

Son kullandığı renkten önce sarının koyu tonlarına geçen Yıldız bir süre bu şekilde ekranlarda göründü. Ancak bir süre sonra soluk sarı rengine geçmiştir. Saç diplerinde kullandığı koyu kumrallar ile soluk sarılar hoş bir bütünlük oluşturmuştur. Kendisinde oldukça genç ve doğal bir görünüm oluşturan bu renkleri bir süredir kullanmaktadır.

 

Yasak Elma Yıldız Düz Saç
Yasak Elma Yıldız Düz Saç

 

Hayatının her alanında değişimleri yapan Yıldız saç modelleri ile de farkını ortaya koymaktadır. Kalın su dalgaları kullandığı saçları ve düz maşalı saçları ile ilgilerin odağında olmaktadır.

Bir süre bir şov programı olan Maske Kimsin Sen’de jüri üyesi olan Eda Ece programa uyum sağlayan saç renkleri denemiştir. Pembe saç rengini kullanmış ve oldukça farklı olan bu renkle seyircilerden tam not almıştır. Her ne kadar farklı saç renkleri denese de Eda Ece ile bütünleşen saç rengi sarı olarak bilinmektedir.

 

Yasak Elma Yıldız Dalgalı Saç
Yasak Elma Yıldız Dalgalı Saç
Eda Ece Saç Rengi ve Modeli
Eda Ece Saç Rengi ve Modeli
Eda Ece Saç Numarası
Eda Ece Saç Numarası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status