DekorasyonGenelMobilya

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyat Listesi 2023

Bellona yılların verdiği tecrübeden olsa gerek ülkemizde çokça tercih edilen ve güvenilen bir mobilya markası olmaya devam ediyor. Her yıl daha yeni ürünler çıkarıp gözde olmak adeta bir gelenek haline gelmiş. 2020’de de trend olabilecek ürünlerini piyasaya sürmeye başladı. Bu yazımızda bazı koltuk takımlarına ve fiyatlarına bakacağız.

Bu yazımızda detaylı olarak en yeni ve en moda bellona koltuk takımlarına yer vereceğiz. Farklı modeller ve seçenekler mevcut olsa da tabiki en önemli konu fiyatlandırma, sizler için bu fiyatlları da içeriğimizde sunduk.

İçindekiler

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyat Listesi

 

Aşağıda 2020 bellona koltuk takımları verilmiştir, ücret detayları ve görseller aşağıda ki gibidir. Sizlerin görüşleri bizler için önemli olduğu için lütfen yoruma beğendiğiniz sevdiğiniz modelleri yazınız. Sizler için fiyat performans açısından en makul modelleri derledik. Bu modeller özellikle düğün yapacak çiftler için en uygun modellerdir.

 

Carlino Koltuk Takımı

 

Bellona Carlino Koltuk Takımı
Bellona Carlino Koltuk Takımı

 

Carlino koltuk takımı, Napoly siyah kombin ve Napoly zümrüt yeşili kombinden oluşuyor. Bunun yanında Napoly nakışlı bir desene sahip. Bu desen dikey çizgilerin hakim olduğu bir desen diyebiliriz. Carlino koltuk takımı 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 1 adet berjerden oluşuyor. İkili ve üçlü koltukların ünitelerinde Zero Wall makas sistemi var. Yani bu koltuklar yatak haline getirilebiliyor. Koltukların yatak olabilmesi pek çok insan için tercih sebebi. Bu takım konseptinde modern bir formda altın metal koltuk ayaklarına sahip.

 

Bellona Carlino Koltuk Takımı Fiyat Listesi
Bellona Carlino Koltuk Takımı Fiyat Listesi

 

Üçlü koltuk ünitelerinde iki farklı renk kombinlenmiş ve kumaş arası bordürlü kırlent ve tüy desenli altın renginde nakışlı kırlentler kullanılmıştır. Ayrıca bu kırlentler ortopediktir. Bu koltuk takımının fiyatı peşin olarak 8,530 lira.

 

Solena Koltuk Takımı

 

Bellona Solena Koltuk Takımı
Bellona Solena Koltuk Takımı

 

Solena koltuk takımı gül kurusu rengiyle detaylandırılmış bir koltuk takımı. Ana deseni olarak Vitali desen tercih edilmiş. Koltukların sırt kırlentleri düğme detayına sahip, düğme çektirme işlemi uygulanmış.

 

Bellona Solena Koltuk Takımı fiyat listesi
Bellona Solena Koltuk Takımı fiyat listesi

 

Fonksiyonel beklentileri de fazla olan bu koltuklar yatak olma özelliğine de sahip. Hem ikili hem de üçlü koltuk takımı son derece rahat ve berjerle de uyum içerisinde. Koltukların ayakları modern bir hava katacak şekilde dizayn edilmiş ve yüksek hatlara sahip. Bu koltuk takımının peşin fiyatı 6,393 lira.

 

Luca Koltuk Takımı

 

Luca Carlino Koltuk Takımı
Luca Carlino Koltuk Takımı

 

Luca koltuk takımının koltukları Royal antrasit ve Royal bordo renklere sahip. Ana deseni olarak Elegant tercih edilmiş. Üçlü ve ikili koltukların kolları üzerinde dikey desenlere sahip dikiş uygulaması yapılmıştır.

 

Bellona Luca Koltuk Takımı fiyat listesi
Bellona Luca Koltuk Takımı fiyat listesi

 

Ayrıca buna ek olarak düğme detayı da eklenmiştir. Luca koltuk takımı ince bir hat çizgisinde devam eden alt bazası ve yüksek ayakları bulunmakta. Ürün son derece modern ve kendine has bir tarzı var. Salonunuzda modern bir hava oluşturmak istiyorsanız bu takım tam size göre diyebiliriz. Luca koltuk takımı peşin olarak 7,085 lira.

 

Orlando Koltuk Takımı

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı
Bellona Orlando Koltuk Takımı

 

Orlando koltuk takımı melson gri ve melson koyu gri renklerine sahip. Ana deseni Messina olan bu koltuk takımı, çizgileri ve kırlentleriyle ön plana çıkıyor. Orlando koltuk takımında 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 1 adet berjer bulunmakta. Alıcılar odasının büyüklüğüne göre tercih edebilirler. Bu takımın sırt minderlerinde ise dikey desenli kapitone uygulaması yapılmıştır ve bu desen ürüne modern bir hava vermiş.

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı fiyat listesi
Bellona Orlando Koltuk Takımı fiyat listesi

 

Yalnızca bu desenler değil koltuğun kol taraflarında da metal lama adı verilen bir uygulama yapılmış. Bu göz alıcı ve rahatlığıyla baş döndüren koltuk takımının fiyatı ise peşin ve taksite göre değişebiliyor. KDV indirimli peşin fiyatı 6,985 Türk Lirası.

 

Bellona Orlando Koltuk Takımı

 

Venti Koltuk Takımı

 

Bellona Venti Koltuk Takımı
Bellona Venti Koltuk Takımı

Bej rengini sevenler için Venti koltuk takımı çok ideal bir seçenek. Bejin asaletini her yanında taşıyan koltukların ana deseni Valenti deseni. İkili ve üçlü koltukların baza kısmında baklava desenine sahip kapitone uygulaması yapılmış ve alıcıya zengin bir görsellik sunulmuş. Sırt minderlerinde soft hatlar hakim. Baklava desenine sahip diğer bir kısım da minderler.

 

Bellona Venti Koltuk Takımı fiyat listesi
Bellona Venti Koltuk Takımı fiyat listesi

 

Spor koltuk takımları seviyorsanız bu koltuk takımı iyi bir seçenek. Kolay temizlenebilen kumaşla kaplanmış olması da diğer bir önemli husus. Bu modern takım yemek takımına da uyumlu şekilde üretilmiştir. Venti koltuk takımının fiyatı ise 6,772 lira.

 

İmpera Koltuk Takımı

 

Bellona İmpera Koltuk Takımı
Bellona İmpera Koltuk Takımı

 

İmpera koltuk takımı hem klasik hem de spor bir oda dizayn etmenize izin veren tarzda bir takım. Melson petrol yeşili ve melson gri renklere sahip olan koltuklar Brisa ana desenine sahip bir takıma ait. Takım, 1 adet üçlü koltuk, 1 adet iki koltuk ve 1 adet berjerden oluşmakta.

 

Bellona İmpera Koltuk Takımı fiyat listesi
Bellona İmpera Koltuk Takımı fiyat listesi

 

Koltukların açılıp yatak olabilme özelliği kalabalık aileler için bulunmaz bir nimet adeta. Sırttan çalışma yapısına sahip bu koltuklar harika bir yatak mekanizmasına sahip. Koltuklar aynı zamanda sandık özelliğine de sahip. Koltukların ölçüleri ise son derece geniş. Bu da oturanlara konforlu bir zemin hazırlamış oluyor. Son olarak bu koltuk takımı her şey dahil peşin olarak 6,373 Türk lirası. Taksit yaptırmak istiyorsanız anlaşmalı kredi kartlarıyla belli taksitler yapma şansına sahipsiniz.

 

Mistral Koltuk Takımı

 

Bellona Mistral Koltuk Takımı
Bellona Mistral Koltuk Takımı

 

Mistral koltuk takımına Duca krem ve Duca pudra renkleri hakim. Son derece klasik bir görünüme sahip olan bu koltuk takımı klasik severler için ideal bir seçenek. Yatak olma özelliğine sahip ikili ve üçlü koltuğu sayesinde kullanışlı olma özelliği daha fazla.

 

Bellona Mistral Koltuk Takımı Fiyat Listesi
Bellona Mistral Koltuk Takımı Fiyat Listesi

 

Koltukların sırt ve kol taraflarında düğme çekme uygulaması yapılarak desen verilmiş ve bu desen oldukça modern bir hava katıyor. Koltuklar makaslı mekanizmalara sahip. Yatak olma özelliğinin yanı sıra sandık işlevi de görüyor. Mistral koltuk takımının fiyatı peşin olarak 6,651 lira.

 

Revina Koltuk Takımı

 

Bellona Revina Koltuk Takımı
Bellona Revina Koltuk Takımı

 

Revina koltuk takımı da gül kurusu renginin çekiciliği ile öne çıkan bir takım. Perla ana desenli olan bu koltuk takımı 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 1 adet berjerden oluşuyor. Rahatına düşkün ve spor görünümü sevenler için güzel bir tercih olabilir.

 

Bellona Revina Koltuk Takımı fiyat listesi
Bellona Revina Koltuk Takımı fiyat listesi

 

Son derece konforlu olan sırt minderleri, ortasında bulunan fitil detayıyla spor bir görünüm kazanmış. Berjerinin kolunda ve sırtında da fitil uygulanması yapılmış. Bu koltuk takımı 6,364 lira.

 

Lofty Koltuk Takımı

 

Bellona Lofty Koltuk Takımı
Bellona Lofty Koltuk Takımı

 

Bu koltuk takımı petrol yeşilinin asaletiyle bir bütün haline gelmiş bir takım olma özelliğine sahip. Ana deseni Vitali olan koltuklar son zamanların trendi olan siyah metal ayaklara sahip. Böylece spor bir esinti oluşan koltuklar şıklığı kadar rahatlığıyla da ön planda.

 

Bellona Lofty Koltuk Takımı fiyat listesi
Bellona Lofty Koltuk Takımı fiyat listesi

 

Koltukların sırt taraflarında kapitone dikiş uygulaması bulunmakta. Böylece konsept uyumu sağlanmış oluyor. Berjerin sırtında ise modern bir yarma uygulaması yapılmış. Lofty koltuk takımının fiyatı 6,551 lira.

 

Aden Plus Koltuk Takımı

 

Bellona Aden Koltuk Takımı
Bellona Aden Koltuk Takımı

 

Klasiğin sporla harmanlanmış hali diyebileceğimiz Aden Plus koltuk takımı lacivert ve vizon renklerinin kombiniyle oluşmuş son derece şık bir takım. Efes ana desenine sahip olmasının yanı sıra düğme çekme uygulamasıyla göz dolduran tasarım elde edilmiş.

 

Bellona Aden Koltuk Takımı Fiyat Listesi
Bellona Aden Koltuk Takımı Fiyat Listesi

 

Koltukların yatak olabilmesiyle birlikte aynı zamanda depolama alanı olarak da kullanılması önemli bir husus. Sağlığa zarar vermeyen kumaş ve süngerleriyle de başlı başına tercih sebebi diyebiliriz. Bu koltuk takımının fiyatı ise 4,576 lira.

 

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyat Listesi 2021 güncel listemize ulaşmak için kalın yazının üstüne tıklayabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status