Saç RengiSaçSaç Modelleri

Çilek Kırmızısı Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Hepimizin düşünüp düşünüp vazgeçtiği, bir türlü cesaret edemediği, başkasında görüp vurulduğu o renk: Çilek kırmızısı saç rengi kimlere yakışır? Hangi tonlar tercih edilmelidir?

Hepimizin düşünüp düşünüp vazgeçtiği, bir türlü cesaret edemediği, başkasında görüp vurulduğu o renk: Çilek kırmızısı. Bu saç rengi, her zaman bakım isteyen ve sizi girdiğiniz her ortamın odağı yapacak muhteşem bir renk. Çünkü çilek kırmızısı saç rengi oldukça gösterişli ve albenisi yüksek, bir o kadar da iddialı bir ton…

Kadınlar olarak her zaman tepeden tırnağa iddialı ve bakımlı görünmeyi severiz, öyle değil mi? İşte çilek kırmızısı saç tonu, size hayallerinizdeki o muhteşem saç rengini yaşatabilir. Bunun için elbette dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli detay var. Bunlardan ilki; saçınızın şu anki alt tonu.

Cilek Kirmizi Sac Rengi

Çilek kırmızısı tonunu yakalamanız için saçınızın alt tonunun doğru olması gerekiyor. Bir diğeri ise; elbette saçlarınızın sağlıklı ve bakımlı olması. Çünkü bu renk, düzenli olarak boyama işlemi gerektiriyor ve bunun için de saçlarınızın sağlıklı olması şart. Daha önce ki içeriğimizde çilek kırmızısı saç boyası hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu içeriğimizden çilek kırmızısının farklı tonları hakkında bilgi alabilir ve boya numarasını bulabilirsiniz.

Günlük hayatınızda herkesin sizden bahsetmesi, girdiğiniz her ortamda gözlerin size çevrilmesi ve her zaman güzelliğinizle dikkat çekmeniz çilek kırmızısı saçlarla mümkün. Çünkü bu saç rengi, zaten kendiliğinden çok hoş duruyor. Eğer doğru tende, doğru makyaj tonlarıyla da kombinlenir ise de çok daha etkileyici görünebiliyor. Peki ya siz de bizimle aynı fikirde misiniz?

Cilek Kirmizi Sac Renkleri

Çilek Rengi Saç Boyası Numaraları 

Cesaretinizi topladınız ve bu keskin kararı veriyorsunuz. Peki, şimdi yapmanız gereken ne? Cevap veriyoruz: “Saçınızın alt tonunu hazırlamak!” Çilek kırmızısı saçlarınız olsun istiyorsanız saçlarınızın şuanki saç rengi en önemli faktör. Çünkü saçınız koyu tonlarda ise, malesef direkt olarak bu saça ulaşamazsınız.

Şampanya Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Şampanya Çilek Kırmızısı Saç Rengi

Öncelikle yapmanız gereken başarılı ve dikkatli bir şekilde saç açma işlemi yaptırmak. İşte bu işlemden sonra siz de hayallerinize kavuşabilirsiniz. Gelelim, çilek rengi saç boyası numaralarına. İşte o boya numaraları ve markaları:

  • Sea Color 5/65
  • Garnier 5/62
  • Golden Beauty 5/65
  • Koleston 5/66
  • Palette 7/887
Sarı Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Sarı Çilek Kırmızısı Saç Rengi

Çilek Kırmızısı Saç Rengi Palette 

Palette markasında Şarap Kızılı olarak geçen Çilek Kırmızısı, ışıl ışıl ve muhteşem duruyor. Eğer açık bir ten renginiz varsa, hele bir de renkli gözlere sahipseniz, aklınızın bir köşesinde az da olsa çilek kırmızısı tonları varsa bir saniye bile düşünmenize gerek yok. Çünkü bu renk, sizin için en doğru tercih olabilir.

Kahverengi Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Kahverengi Çilek Kırmızısı Saç Rengi

Saçlarınızla harikalar yaratmak ve güzelliğinizle her ortamın en bakımlı kadını olarak görünmek istiyorsanız, şu an çok doğru bir karar vermek üzeresiniz. Size tavsiyemiz, bu saç rengine geçtikten sonra saçınızın bakımını kesinlikle ihmal etmemeniz. Böylece saçınız boyama işleminden sonra yıpranmaz ve çok daha büyüleyici görünebilirsiniz. 

Çilek Sarısı Saç Rengi
Çilek Sarısı Saç Rengi

Çilek Kırmızısı Saç Boyası 

İster at kuyruğu, ister topuz, ister düz fön, ister iri su dalgası. Her saç modelinde muhteşem duran çilek kırmızısı saç rengi, sizin için muhteşem bir tercih olacak.

Çilek Kızılı Saç Rengi
Çilek Kızılı Saç Rengi

Çok şık bir kıyafet giyip, tepeden tırnağa muhteşem görünebilirsiniz. Ancak bu hoş görüntüyü daha da etkileyici yapmananın en önemli detayı, yine saçlarınız olacak. Çünkü saçlarınız, mizacınızla ilgili karşı tarafa çok net fikir vermenizi de sağlıyor.

Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Çilek Kırmızısı Saç Rengi

Çilek Kırmızısı Saç Kimlere Yakışır

Eğer yeni saç renginiz konusunda terettütünüz varsa ve en önemlisi de ki elinize yakışıp yakışmayacağını düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili de size birkaç tavsiyemiz var.

Çilek Kırmızısı Saç Rengi ve Modeli
Çilek Kırmızısı Saç Rengi ve Modeli

Çilek kırmızı saç renginin en çok yakıştığı kişiler, beyaz tenli ve renkli gözü olanlar diyebiliriz. Çünkü çilek kırmızısı zaten kendi başına çok canlı bir renk beyaz tende daha da ön plana çıkıyor. Aynı şekilde yine renkli gözleri daha çok uygulamaya yarayan bu renk tonu, bizce sizin de ilk tercihiniz olabilir.

Çilek Kırmızısı Saç Rengi Galerisi

Çilek Kırmızısı Saç Rengi Boya Numarası
Çilek Kırmızısı Saç Rengi Boya Numarası
Açık Renk Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Renk Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Renk Çilek Kırmızı Saç Rengş
Açık Renk Çilek Kırmızı Saç Rengş
Açık Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Çilek Kırmızısı Saç Rengi
Açık Çilek Kırmızı Saç Rengi
Açık Çilek Kırmızı Saç Rengi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status