FeraceTesettür Giyim

En Güzel Ferace Markaları

En güzel ferace markaları ve görsellerini bu yazımızda sizlerle buluşturuyoruz, başka bir yazımızda safiye başol marka feraceleri vermiştik. Bu yazımızda ise çeşitli markaları sizlere sunacağız. Özellikle tekbir, armine, aker gibi markalar sektörde önemli bir yere sahip olsa da safiye başol ferace modelleri, tuğba venn, strms gibi markalarda ferace konusunda öne çıkıyor.

Sizlere bu yazımızda farklı tarzda 20’den fazla model vereceğiz tamamı piyasada ki ünlü markaların tasarımlarıdır. Aşağıda bu marklarının özelliklerini verdik.

En Güzel Ferace Markaları Listesi

 

Çok tarz ferace modeli
Çok tarz ferace modeli

 

En güzel ferace markalarına toplamda 8 marka versek de, piyasa da çok kaliteli ferace tasarlayan ve satışa sunan bir çok firma vardır. Bu az tanılan markalara ilerleyen içeriklerde yer vermeyi düşünüyoruz. Eğer sizlerin tavsiye edebileceği bu tarz markalar varsa yorum bölümünde belirtebilirsiniz, bizlerde inceleyip bir yazı yayınlayabiliriz.

 

Beyaz siyah detaylı ferace modeli
Beyaz siyah detaylı ferace modeli

 

Ferace seçiminde marka önemli bir husustur. Zira ürünün marka olması demek; birden çok renkte ve modelde bulabilmeniz manasına gelmektedir. En şık ve en çok tercih edilen markalar şunlardır:

 

Tekbir: Müşterilerine kaliteli ve güvenli alışverişi sağlayan ve Türkiye’de oldukça tercih edilen markalardan biridir.
Armine: 1994 yılında kurulduğundan itibaren müşteri memnuniyeti adına daha iyi ürünler ortaya çıkarmaya çalışmıştır. Başarıdan başarıya imza atan Armine, müşterilerinin son derece vazgeçilmez markasıdır.
Aker: Bu marka için ürün kalitesi son derece önemlidir. Müşterilerden gelen olumlu feedbacklerle en iyi marka arasında yerini korumaktadır.
Tuğba Venn: Özellikle ferace konusunda kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden ve yine tercih edilenler arasındadır.
SETRMS: Son olarak, SETRMS markası kaliteli ve özel kumaşlarla ürettiği ferace modellerini bize sunmaktadır.

 

 

En Çok Tercih Edilen Ferace Renkleri

 

Tekbir ferace modelleri
Tekbir ferace modelleri

 

Hemen hemen her renkte bulabileceğiniz ferace modellerinde en çok tercih edilen renkler arasında siyah ve koyu renkler, taba, kahverengi gelmektedir. Genellikle koyu tonlarında ve özellikle siyah renkte feraceleri, tesettürlü hanımlar rahatlıkla kombin edebilirler.

 

siyah uzun ferace modeli
siyah uzun ferace modeli

 

Aşağıda ki yazımızdan ünlü ferace markalarının fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Çok çeşitli markalarının en çok satılan modellerinin fiyatlarına yer vermedik, bakmadan ferace almayın.

 

Uzun ince krem ferace
Uzun ince krem ferace

 

Feraceler Hakkında Bunları Biliyor Musunuz?

 

kahverengi ferace modelleri
kahverengi ferace modelleri

 

• Feracelerin pardesü olmadığını,
• Feraceler düz ve sade olabildiği gibi değişik desenlerde ve renklerde de bulabileceğinizi,
• Osmanlı topraklarında yaşayan Bosna ve Batı Trakya Türklerin sokak giysisi olarak kullanılırken zamanla şehirde yaşayan kadınların da dolabına girdiğini bilmelisiniz.

 

Siyah Ferace Kimlere Yakışır

 

Siyah altın yaldızlı ferace modeli
Siyah altın yaldızlı ferace modeli

 

Siyah model ince feraceler esmer tene de beyaz tene de çok yakışıyor. Ayrıca kilo fazlanız varsa, siyahın kapatıcı yönüyle fazla kilolarınızıda gizlemeniz mümkündür. Çok tarz, birbirinden farklı ferace modellerini galerimizde verdik. Siyah renk ferace modellerinde sıkça kullanılıyor.

 

Tebir giyim ferace modelleri
Tebir giyim ferace modelleri

 

Ben daha çok feraceleri yazları giyen birisi olarak ince tarz baharlık modelleri çok beğeniyorum, fakat genelde siyah renkte feraceler ışığı soğurduğundan dolayı yaz aylarında tercih edilmemesi gerekiyor.

 

armine ferace modelleri
armine ferace modelleri

 

Aşağıda ki galerimizden diğer ferace modellerimizi de görebilirsiniz farklı tarzda bir çok frace modeli mevcuttur. Galeriden hernhangi bir görsele tıklarsanız galerimize ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status