Cinsellik

Esra Ezmeci Cinsel Çapa Nedir | Cinsel Çapalama Nasıl Olur ?

Psikolog Esra Ezmeci, eşinizi kendinize bağlamanın ve dişil özelliklerinizi artırmanız için tuzlu su ve cinsel çapalama yönteminden bahsediyor. Bu iki yöntem sayesinde daha mutlu bir evlilik söz konusu. O halde daha fazlası için okumaya devam edin.

 

Tuzlu Su ve Çapalama Nedir

 

Tuzlu Su ve Çapalama Nedir
Tuzlu Su ve Çapalama Nedir

 

Evlenince biten aşkı tekrardan canlandırmanın mümkün olduğunu söyleyen Esra Ezmeci tuzlu su ve çapalama yöntemini denemelerini tavsiye ediyor. Çapalama, bir şeyi diğer bir şeye bağlayarak aralarında ilişki kurmaya denir. İşte eşinizin sizi sürekli sevmesi için bilimsel olarak kanıtlanmış bu iki yöntemi deneyin.

 

Esra Ezmeci Çapalama Nasıl Yapılır

 

Çapalama, çok uzun zamandır psikolojide olan bir yöntemdir. Aslında farkında olmadan hayatımız boyunca sürekli çapalanıyoruz. Örneğin, çok öncesinde ameliyat olmuş biri hastanenin önünden geçerken bile midesi bulanır. Hastalık geçti, uzun yıllar sürdü ama hastane o anının tekrar hatırlanmasına neden olur.

 

Esra Ezmeci
Esra Ezmeci çapalama

 

Beş noktada çapamız var: koklamak, işitmek, görmek, tat ve dokunma duyusu. Bu kadar duyumuzu hareketlendirirsek o kadar iz bırakıyoruz karşı tarafta. Peki, çapalama ilişkilerde nasıl kullanılır? Eşinizle veya partnerinizle olduğunuz çok mutlu bir anda mesela çok keyifli bir tap noktasında iken, eşinizin avuç içine ve omzuna ya da ensesine küçük baskılar uygulayın.

Örneğin, eşinizin avuç içinin ortasına 3 saniyelik 4 ya da 5 kez baskı uygularsanız, o anıyı çapalamış oluyorsunuz. Ancak bu uygulamayı neden yaptığınızı eşinize çaktırmadan, masaj yapıyorum diyerek yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında adam elini bir yere çarptı ve avuç içi baskılandığı anda aklına sizinle geçirdiği güzel anılar tetikleyici oluyor.

Ayrıca bu çapalama anında karşı tarafa “s” harflerini baskılayarak konuşursanız, hafızasına daha fazla kazınmasına yardımcı olur. Zira, “s” harfi zihinde en çok hafızaya kazınan bir harftir.

 

Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Uygulanır

 

Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Uygulanır
Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Uygulanır

 

Kadınlarda dişilik enerjisi var. Ancak çok aktif çalışmak ve erkek gücü gerektiren işleri yapmak onların enerjisel dengesini bozuyor. Bundan dolayı, haftada 1 kere banyodan sonra 1 litre suya 2 çorba kaşığı tuzu döküp, bu suyu sağ tarafınızdan komple tüm vücuda dökün ve 1 gece böyle kalın. Ertesi gün kalktığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Akabinde, eşinizden gelen iltifatlara hazır olun.

Sağ taraftan sola giden enerji, kadınların dişilik enerjisidir. O yüzden, sağ taraftan sola doğru dökmek lazım. Soldan sağa gelen ise, eril enerjidir.

Tuzlu su yöntemini yaptıktan sonra odada kırmızı ve siyah renkleri kullanın. Mesela küçük kırmızı objeler alın. Çünkü kırmızı, dişil enerjiyi ve cinselliği artıran bir renktir. Güzel kıyafetler giyinip yatağa doğru mumlar, güzel kokular ve tütsüler yerleştirin.

Özellikle yatak odanızda ayna olmasın. Ayna, enerjisel olarak sadakatsizliği ve ilişkilerdeki güvensizliği tetikleyen bir şeydir. O yüzden yatak odasından aynalarınızı kaldırın. En azından gece yatarken eşinizle aynanın üzerine bir örtü örtün.

Bunun yanı sıra, evliliklerde haftada 1 gün birbirinize güzel sözler söyleyin. Ona teşekkür edin, onu dinleyin. Örneğin, o gün içerisinde 3 olumlu 1 olumsuz bir şey söyleyin. Ancak olumsuz olan durumda bile karşı tarafı eleştirirken doğru üslup kullanarak onu aşağılamadan anlatın. Bir erkeğe muhtaç olduğunuzu değil; ona ihtiyacınız olduğunu hissettirirseniz o sizin daha çok yanınızda olmak ister.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status