Kim Kimdir

Psikolog Esra Ezmeci Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi?

Hafta içi her gün FOX TV’de yayımlanan Fulya ile Umudun Olsun programının Psikoloğu Esra Ezmeci gerek programdaki yorumları gerekse güzelliğiyle tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Ezmeci hakkında tüm merak edilenleri bu içeriğimizde sizlere sunduk.

İçindekiler

Esra Ezmeci Kim Nereli?

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını yaptıktan sonra uzunca bir süre İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır.

 

Esra Ezmeci
Esra Ezmeci kimdir nereli

 

Şimdilerde, İstanbul Etiler’de Terapi Evreni isimli kendisine ait terapi merkezinde psikolog olarak çalışmaktadır. Esra Ezmeci aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, bireysel danışmanlık, bağımlılık tedavisi, ergen psikolojisi ve kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi gibi çeşitki konularda çalışmalar yürütmektedir.

 

Esra Ezmeci Cinsel Çapa Nedir | Cinsel Çapalama Nasıl Olur ?

 

Psikolog Esra Ezmeci Evli Mi

Psikolog Esra Ezmeci Evli Mi

Psikolog Esra Ezmeci Evli Mi

Esra Ezmeci kiminle evli? Esra Ezmeci’nin çocuğu var mı? gibi soruların yanıtları oldukça merak ediliyor. 2005 yılında Tutku Dalmaz ile olan evliliğinden bir çocuğu bulunan Ezmeci, 2015 yılında eşinden boşanmıştır.

 

Esra Ezmeci Hangi Üniversite Mezunu

Esra Ezmeci Hangi Üniversite Mezunu

Esra Ezmeci Hangi Üniversite Mezunu

Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. Ardından, yine İstanbul Haliç Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisans eğitimini bitirdikten sonra Adli Bilimler alanında doktoraya başlamıştır. Hali hazırda doktora eğitimine devam etmektedir.

Psikolog Esra Ezmeci Kitapları

 

Esra Ezmeci
Esra Ezmeci kitapları

 

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, psikoloji üzerine kaleme aldığı birkaç kitabı bulunuyor. Bunlar; “Süt Lekesi”, “Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir” “Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever” ve “Kararı Ben Veririm” isimli kitapları Destek Yayınları’ndan çıkmıştır.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Olayı Nedir?

Tutku Dalmaz Eski Eşi (Tutku Dalmaz)

 

Dalmaz Center’in sahibi Mehmet Dalmaz’ın oğlu Tutku Dalmaz, Suat ve Seval Ezmeci’nin kızları Esra Ezmeci ile 2000 yılında Hadımköy Alkent’te nişanlandı. Nişanına Mehmet Dalmaz katılmayınca oğlu Tutku Dalmaz, “Benim böyle bir babam yok. Benim babam nişanlım Esra’nın babasıdır. Başka bir insanı kabul etmiyorum” dedi.

 

Esra Ezmeci
Esra Ezmeci eski eşi Tutku Dalmaz

 

Daha sonra, 2005 yılında evlenen Esra ve Tuğra çifti 2015 yılında şiddetli geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı olarak boşandı. Bu evlilikten olan çocuğun velayeti ise, annesi Esra Ezmeci’ye bırakılmıştır.

Tuğra Dalmaz Kimdir?

 

Esra Ezmeci
Esra Ezmeci çocuğu Tuğra Dalmaz

 

Psikolog Esra Ezmeci 2005 yılında Tutku Dalmaz ile olan evliliğinden bir erkek çocuğu olmuştur. 2008 yılında dünyaya gelen Tuğra Dalmaz, annesinin velayetindedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status