DüğünGelinlik

Gelinlik İç Çamaşırı Setinde Neler Olmalıdır

Gelinlik içine giyilecek iç çamaşırı seçmek, gelinlik seçmek kadar zordur. Gelinlik iç çamaşırı özellikle gelinlik modeline göre seçilmesi daha uygundur. Doğru seçim, gelinlik içerisinde zarif görünmenizi de beraberinde getirecektir.

Özellikle bu yazımızda, gelinlik iç çamaşır seti, korseli gelinlik iç çamaşırı ve gerdek gecesinde giyilebilen iç çamaşırı modellerini sizler için yer verdik.

 

İçindekiler

Gelinlik İç Çamaşırı Setinde Ne Var?

 

Gelinleri ve eşlerini mutlu edecek uygun fiyatlı gelinlik iç çamaşırı setleri bulunuyor. Gelinlerin en çok tercihi, set içerisinde bride sabahlık olmasıdır.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Gelinlik iç çamaşırı setinde ne var

 

Gelinlik iç çamaşırı seti olarak, fantezi gecelik seti, saten gecelik seti, büstiyer string takım ve gecelik-pijama takımı gibi seçenekler mevcut. Uygun renk ve seçeneklerde vücudunuza uygun seçimler yapıp hem kendinizi hem de müstakbel eşinizi şımartabilirsiniz.

 

Gerdek Gecesi Gelinlik Altına Giyilen İç Çamaşırı Modelleri

 

Her kadın, evliliğin ilk gecesinde eşine seksi ve çekici görünmek ister. Bunun için düğün alışverişi esnasında satın alman gerekir. Gerdek gecesine yani ilk geceye özel fantezi, seksi iç çamaşırları son derece büyüleyici olabilir.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Evlilikte ilk gece ne giyilir

 

Gerdek gecesi de denilen bu gecede kadınlar hangi iç çamaşırlarını giymeli hep birlikte bir bakalım.

Sütyen-Külot Takımı

 

Gercek gecesinde ne giyilebilir sorusunun yanıtı olarak ilk akla gelen sütyen-külot takımlarıdır. Dantelli veya sade tasarımlı bir takım tercih edebilirsiniz. Genellikle beyaz renk giyilse de, dilerseniz kırmızı, bordo veya siyah tonlarında bir sütyen-külot takımı da hiç fena olmaz.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Gelinlik iç çamaşırı sütyen-külot takımı

 

Korseli İç Çamaşırı

 

Korseli iç çamaşırları hem gelinlik içine giyilebilir hem de ilk gecede harika bir tercih olabilir. Zira, korse sayesinde vücudunuz daha kıvrımlı ve fazlalığınız varsa onu da ört bas edecek modellerdir. Straplez veya askılı ve dileğiniz renkte modelleri bulunuyor. Ancak bizim tavsiyemiz beyaz, kırmızı veya nude tercih etmenizdir.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Korseli iç çamaşır

 

Tek Parça İç Çamaşırı

 

İki parça olan sütyen-külot takımı aksine, tek parço mayo gibi iç çamaşırı tercih edebilirsiniz. Bel ve göbek bölgesinde fazlalıkları bulunanlar için uygun bir tercih olacaktır.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Gelinlik iç çamaşırı tek parça iç çamaşırı

 

Tek parça iç çamaşırı, sade, bantlı ve asimetrik kesim modelleri ile son derece seksi görünmeniz mümkün. Ancak özelikle bantlı modeller kilolu gelinler için uygun olmayacaktır.

Kombinezonlar

 

Kombinezonlar, kolsuz ve askılı iç çamaşırı modelidir. Çoğunlukla dantel, saten ve ipek kumaştan oluşurlar. Mini gecelik formundadırlar. Ayrıca rahatlık ve seksilik açısından bu modelleri de gelin adaylarına öneriyoruz.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Gelinlik iç çamaşırı kombinezon

 

Babydollar

 

Kombinezonlardan farklı olarak göğüs altında boğumlaşıp aşağıya doğru bollaşan mini geceliklerdir. Ve bir de küçük külotu mevcut.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Gelinlik iç çamaşırı babydoll

 

Babydollar, transparan ve şifon modelleri ve önden yırtmaçlı tasarımları bulunuyor. Göbek çevresinde fazlalıkları olanlar için etek kısmında hareketlilik sağlayan fırfır gibi modelli babydoll tercihinde bulunmanızı öneririz.

 

Gelinlik İç Çamaşırı Korseli

 

Korseli iç çamaşırlar, göbek ve bel çevresinde fazlalıklarınız varsa, onları kamufle ederek gelinlik içerisinde daha zarif görünmenizi sağlar. Özellikle kilolu gelinler çokça fazla tercih ediyor.

 

Gelinlik İç Çamaşırı
Gelinlik iç çamaşırı korseli

 

Balık model gelinlik, vücudunuzun hatlarını belli eden ve vücudunuza yapışan formdadır. Vücudunuzu en iyi göstermenin yolu korseli iç çamaşırı seçimidir. Ancak diğer model gelinliklerde de korseli iç çamaşırı tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status