Kim Kimdir

Kenan Sofuoğlu Eşi Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Anne Cezayir, baba ise Hollandalı olan bir ailenin kızı ve 2014 yılı itibariyle Kenan Sofuoğlu eşi Julia Looman hakkında son zamanlarda kim olduğu, nereli olduğu ve ne iş yaptığı oldukça merak ediliyor. Bizler bu içeriğimizde, Julia Looman’ın biyografisi ve Kenan Sofuoğlu ile tanışma hikayesinden bahsedeceğiz.

Kenan Sofuoğlu Eşi Julia Looman Kimdir?

Kenan Sofuoğlu Eşi Julia Looman Kimdir
Kenan Sofuoğlu Eşi Julia Looman Kimdir

2014 yılında Kenan Sofuoğlu ile Julia Looman dünya evine girmiştir. Şimdilerde 4 çocuk annesidir. Ailesi Hollanda ve Cezayirli olan Julia Looman Sofuoğlu, farklı milletten birisi ile beraber olması ona gayet normal geldiğini dile getirdi. Henüz 15 yaşındayken, Avrupa ülkelerinde İtalya, İspanya, Avusturya ve Amerika’da okuduğundan ve ailesinden uzakta ve farklı kültürlere kolay alışan, uyum sağlayan biri olduğundan bahsetti.

Türk yemekleri ve Türk kültürü hakkında şu sözlere yer verdi: “Kayınvalidemden öğrendim. Yemek yapmayı seveceğimi düşünmüyordum ama yapmaya başladıkça mutfakla aramızda bir bağ oluştu. Çocuklarımın her lokması benim elimden çıkar. Kenan annesinin yemeklerine bayılır ama ben anneden daha iyi olacağım.” Bu konu üzerine eşi Kenan Sofuoğlu ise, şöyle söyledi: “Yemek konusunda aslında çok umutsuzdum. Şu anda annemden sonra en güzel yemek yapan kişi Julia. Türk yemeklerinde oldukça başarılı. ”

“Ayrıca altın günü organizasyonlarına da katılmaktan büyük keyif aldığını şu sözlerle ifade etti: “İlk kayınvalidem çağırdı beni altın gününe. Türkçem de çok iyi değildi o zamanlarda. Bir sürü kadın toplanmış, poğaçalar, börekler, tatlılar… Zamanla ben de alıştım. En son bizim evde toplandık. Masadaki her şeyi ben hazırladım.”

Kenan Sofuoğlu Eşi İle Nasıl Tanıştı?

Kenan Sofuoğlu Eşi İle Nasıl Tanıştı
Kenan Sofuoğlu Eşi İle Nasıl Tanıştı

Bu soruyu Julia Looman Sofuoğlu’nun ilgili konu hakkındaki röportajı ile cevaplamak istiyoruz. Kenan Sofuoğlu eşiyle nasıl tanıştı, Kenan Sofuoğlu’nun dilinden dinlemek için linke tıklayın.

“Türkiye’ye Hollanda’dan geldim. Ailem, Cezayir ve Hollandalı. Toplantı-organizasyon yönetimi bölümünden mezun oldum. Ailem Hollandalı genç sporculara yarışlarda sponsorluk yapıyordu. Kenan ile tanışma hikâyemiz de bu ortaklık sayesinde başladı.”

“Benim ikiz bir kız kardeşim var. 2010 yılı. Kenan, Hollanda’da, ailemin de sponsor olduğu bir yarışta ikizimle tanışmış. Kenan, Facebook’tan bana arkadaşlık talebinde bulundu. Bir mesaj, ‘Merhaba, nasılsın’ diyen. ‘Siz kimsiniz’ diye sordum. ‘Bugün yarışta tanışmıştık, hatırlamadın mı’ dedi. Bir an dönüp ikizime bakıp, bugün biriyle tanışıp tanışmadığını sordum. Evet, Kenan’ın tanıştığı ikizimdi ve bana da kardeşim sanıp mesaj yazmıştı.”

Tam bir yıl sonra. Ailemin sponsor olduğu MotoGP şampiyonasında yarışacağı belli olunca yazdı bana. Buraya geleceğini, kimseyi tanımadığını söyledi. Sonra tüm yarışlarda birlikte olmaya başladık. Şemsiye falan tutuyordum yarışlarda Kenan’a.”

“Yarışlar bitti, Kenan gitti. Bir süre sonra beni Türkiye’ye davet etti. Henüz sevgili değiliz. Gezmeyi, farklı yerleri görmeyi çok seviyorum bu yüzden kabul ettim. Kenan’ın ailesi ‘Bu kız Kenan ile evlenmek istiyor. Çünkü Türkiye’ye geliyor’ demiş. Ama başlarda benim için gezmek, görmekti. Birkaç kez gelip gittikten sonra sevgili olduk.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status