Genel

Kenan Sofuoğlu Eşiyle Nasıl Tanıştı

2014 yılında Julia Looman ile evlenen Kenan Sofuoğlu’nun bir hayli ilginç tanışma hikayesini sizlerle paylaşacağız.

2010’da Hollanda’da bir yarışta Kenan Sofuoğlu bir kadını uzaktan görür onu Facebook’ta görüp mesaj atar. Mesajı okuyan kişi kısa bir tereddütten sonra ikizine döner ve “Bugün birisi ile tanıştın mı?” diye sorar.

“Evet” cevabı ise taşları yerine oturtur. 🙂

Kenan Sofuoğlu ikizine atacağı mesajı yanlışlıkla Julia Looman’a atmıştır. Herhangi bir görüşme yaşanmayan bir yılın ardından Julia’nın ailesinin sponsor olduğu Moto GP’de yarışacak olan Kenan Sofuoğlu, bu kez bilerek Julia’ya mesaj atar ve görüşmeye başlarlar.

2 yıl sonrada evlenirler ve en büyük mutluluğu yaşayıp, 14 Mart 2015’de ilk çocukları olan Hamza’yı kucaklarına alırlar.

Kenan Sofuğlu eşi kimdir nerelidir yazımız için linke tıklayın!

Kenan Sofuoğlu’nun Eşi ile Tanışma Hikayesi

 

Kenan Sofuoğlu'nun Eşi ile Tanışma Hikayesi 
Kenan Sofuoğlu’nun Eşi ile Tanışma Hikayesi

 

Bu hikayeyi birde Kenan Sofuoğlu’nun ağzından dileyelim.

Eşimle 2010 yılında mesajlaştıktan sonra uzun bir süre görüşmedik. Öyle kalan bir olaydı ve nasip kader bizi bir yerde birleştirdi.

Bizim şöyle bir görüşmemiz oldu, ilk yanına gittiğimde bizim takımımızın bir organizasyonu vardı Hollanda’da eşim ve ikiz kardeşi de ordaymış. Fakat ben o zaman ikiz olduklarını bilmiyordum.

Mekanikerlerimden birisi yanıma geldi o da Hollandalı, ya dedi şurada bir kız var dedi aynı Türk’e benziyor dedi, esmer de bir kız Türk müdür? dedi. Bende olabilir yani ama bilemedim dedim. Hani Hollanda’nın köyünde bir Türk, Türklerin çok olduğu bölgede değil. Gel konuşalım mı dedi, bende konuşalım dedim.

Gittik yanına “İngilizce Türk müsün diye sordum, kafasını salladı, cevap vermedi bana hiç, sadece kafa salladı.”

İngilizce bilmiyor musun diye sordum ki Hollanda’da herkes biliyor. Konuşmak istemedi açıkçası, biliyorum dedi ama Türk değilim dedi. Tabi o soğuk davranınca bende “Okey” dedim oradan ayrıldım, mekanikerle, bizi biraz bozdu açıkçası…

Neyse sonrasında aklıma takıldı, Facebook’ta organizasyona katılanlar grubundan bir şekilde buldum onu ve mesaj attığımda senden haberim var dedi, kardeşimle konuşmuşsun dedi, konuştuğun kişi ben değildim dedi, kardeşimdi dedi.

Ama şöyle bir şey oldu, mesela mesaj atınca o gittiğimde ikizi çok soğuktu, fakat mesaj attığım kişi yani eşim çok sıcak biri çıktı.

O konuştuğun benim kardeşimdi dedi, söyledi bana dedi öyle bir sıcak konuşma oldu aramızda, görüştük ve konuştuk sadece facebook üzerinden ama öyle kaldı tabi, yani görüşelim buluşalım durumu hiç yaşanmadı ama tabi kader bu ya 2011 yılında yarıştığım takımda sponsora çıktı bu aile, öyle sponsor çıkınca yarışlarda baktım her hafta aynı garajda olmaya başlayınca oradan muhabbetimiz ilerledi Julia ile o mesaj attığım ile görüştüğümle değil. 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status