SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Saç Stilleri 

Ülkemizin en başarılı ve yetenekli oyuncularından Özge Özpirinçci saç rengi ve saç stilleri ile girdiği er rolün hakkını vermektedir. Oyunculuğundaki kusursuz performansı, doğallığı ve sempatik tavırlarıyla kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanmıştır. Girdiği her rolde kendi gibi kalmayı başarabilmiş ve doğallığından ödün vermemiştir.

 

Özge Özpirinçci Yeni Saç Rengi
Özge Özpirinçci Yeni Saç Rengi

 

Beyaz teni ve beyaz alt cilt tene sahip olan Özpirinçci kullandığı saç renklerini hem tenine hem de göz rengine yakıştırmaktadır. Doğal saç rengi orta kahverengi olan ünlü oyuncu bu renge yakın renkler kullanmaktadır. Tercihini doğallıktan kullanmayı seven Özpirinçci genellikle ombre saçlar ve krepe balyajlar uygulamaktadır.

Saçlarına boya uygulamaları yapan güzel oyuncu abartılı renklerden ve modellerden uzak durmaktadır. Hatta saçlarının ön kısmı beyazlamış olmasına rağmen uzun bir süre boya kullanmaktan kaçınmıştır. Saç renklerinde olduğu gibi saç stillerinde de doğallık ve sadeliğin ön planda olduğu tasarımlar yapmaktadır.

 

Özge Özpirinçci Uzun Saç Modeli
Özge Özpirinçci Uzun Saç Modeli

İçindekiler

Özge Özpirinçci Kimdir?

Özge Özpirinçci Uzun Kıvırcık Saç Modeli
Özge Özpirinçci Uzun Kıvırcık Saç Modeli

 

1 Nisan 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özge Özpirinçci Türk dizi, film ve reklam oyuncusudur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da aldıktan sonra lise eğitiminin 1 senesini AFS programı kapsamında Amerika’da okumuştur. Annesi İngilizce öğretmeni olan Özpirinçci 2008 yılında Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden mezun olmuştur.

 

Özge Özpirinçci Turuncu Saç
Özge Özpirinçci Turuncu Saç

 

Ekranlara ilk adımını Kanal D’de yayınlanan Cesaretin Var Mı Aşka dizisiyle atan ünlü oyuncu ilk olarak bu dizide tanınmıştır. Daha sonra çok izlenen Kavak Yelleri dizisinde de rol alma fırsatı bulmuştur. Bu dizide 5 bölüm oynadıktan sonra ünü yayılan ünlü oyuncuya birçok projeden önemli teklifler gelmeye başlamıştır.

 

Özge Özpirinçci Turuncu Saç Rengi
Özge Özpirinçci Turuncu Saç Rengi

 

Rol aldığı karakterleri yaşaması güzel oyuncuya şöhretin kapılarını sonuna kadar açmıştır. Birçok projede başrol oynadıktan sonra ülkenin en yetenekli ve aranan oyuncuları arasında yerini almıştır. Kariyeri boyunca başarıları sayesinde defalarca önemli ödüllere aday gösterilmiş ve kazanmıştır.

 

Özge Özpirinçci Saçı Nasıl Elde Edilir
Özge Özpirinçci Saçı Nasıl Elde Edilir

 

2017 ile 2020 yılları arasında FOX Tv’de yayınlanan Kadın dizisinde canlandırdığı Bahar karakteri ile 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

12 Nisan 2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlandıktan sonra Özpirinçci aynı sene anlaşarak ayrılmışlardır. Mercan adında bir kız çocuğu olan Özge Özpirinçci kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile evlidir.

 

Özge Özpirinçci Saç Stili
Özge Özpirinçci Saç Stili

Özge Özpirinçci Saç Rengi Nedir?

Özge Özpirinçci Saç Modelleri
Özge Özpirinçci Saç Modelleri

 

Saç rengi değişikliklerini ara ara yapan Özge Özpirinçci bu değişikliklerin çok büyük bir seviyede olmasına müsaade etmemektedir.

Fox Tv’de yayınlanan Kadın dizisine girmesi ile beraber önceden sıklıkla kullandığı kahverenginden vazgeçmiş ve bakır rengini kullanmaya başlamıştır. Kullandığı bu bakır rengi de yine kahverengine yakın bir renk olmakla birlikte saçlarındaki solgun ve mat rengi de almış ve saçlarına sağlıklı bir hava katmıştır.

 

Özge Özpirinçci Saç Modeli
Özge Özpirinçci Saç Modeli

 

Ünlü oyuncunun önceden kullandığı kahverengilerin soluk ve mat olması bu rengi değiştirmesindeki en büyük nedenlerden biri olmuştur. Kullanmaya başladığı çikolata kahve saç rengi saçlarına gerekli ışıltı ve parlaklıkları vermiştir.

Çikolata kahve kullandığı zamanlarda saçlarının arasına mavi renklerinden de atarak marjinal bir tarz yapmaya çalışmaktaydı.

 

Özge Özpirinçci Saç Boya Numarası
Özge Özpirinçci Saç Boya Numarası

 

Koyu renkler ve kahverenginin tonlarını sıklıkla kullanan güzel oyuncu bir süre kahve köpüğü saç rengini de denemiştir. Kahvenin en açık tonlarından biri olan bu renk Özpirinçci’nin açık  cildi ile birleşince ortaya soğuk bir görünüm çıkmaktaydı. Bundan sonra koyu kumral rengine geçiş yapmıştır.  Özge Özpirinçci’nin koyu kumral renginden sonra denediği renk ise kızıl olarak bilinmektedir.

 

Özge Özpirinçci Koleston Saçı
Özge Özpirinçci Koleston Saçı

 

Özge Özpirinçci Saç Boya Numarası

Özge Özpirinçci Kızıl Saç
Özge Özpirinçci Kızıl Saç

 

Ünlü oyuncunun önemli projelerde yer alması kendisine önemli bir tanınırlık ve sevgi kazandırmaktadır. Her girdiği projeden sonra sevenleri artmakta ve kendisini sıkıca takip etmektedir. Ünlü oyuncunun mütevazi özel hayatı ve sempatik tavırları birçok kişi tarafından örnek alınmasına neden olmaktadır.

 

Özge Özpirinçci Kıvırcık Saç
Özge Özpirinçci Kıvırcık Saç

 

Güzel oyuncunun sadece karakteri değil doğal dış görünümü ve saçları da sıklıkla sorulan sorular arasındadır. Saçlarında Özge Özpirinçci’nin renklerini kullanmak isteyenler için gerekli bütün detaylar yazımızda verilmiştir.

Özge Özpirinçci saç rengi boya numaraları:

 • Koleston 5.45 kızıl saç boyası
 • Loreal Excellence 3 koyu kestane saç boyası
 • Palette Deluxe 6-0 koyu kumral saç boyası
 • Palette 5-57 parlak kızıl kahve saç boyası
 • Garnier çarpıcı renkler serisi 4.60 koyu kızıl saç boyası renklerinden herhangi biri alınarak ünlü oyuncunun saç rengi elde edilebilir.

 

Özge Özpirinçci Kıvırcık Saç Modeli
Özge Özpirinçci Kıvırcık Saç Modeli

 

Özge Özpirinçci Saç Modelleri

Özge Özpirinçci Kısa Saç Modeli
Özge Özpirinçci Kısa Saç Modeli

 

Saç renklerinin kişinin dış görünümündeki etkisinin yanında saç modelleri de önemli bir konumdadır. Saçlara yapılan modeller kişinin gireceği ortama uymasını ve yüzünün şeklini destekleyici bir etki yaratmaktadır.

 

Özge Özpirinçci Kahkül Modeli
Özge Özpirinçci Kahkül Modeli

 

Saç renklerinde doğal olduğu kadar saç modellerinde de doğallığını konuşturmaktadır. İri dalgalar uyguladığı saçlarında çoğu zaman da kıvırcık modeller kullanmaktadır.

 

Özge Özpirinçci Düz Saç Modeli
Özge Özpirinçci Düz Saç Modeli

 

Düz saç modelini de sık sık kullandığı görülmektedir. Güzel oyuncunun saç renkleri denince akla direkt dalgalı, dağınık ve salaş saç stilleri gelmektedir.

Özge Özpirinçci saç modelleri:

 • Açık iri dalgalı saç modeli
 • Açık kıvırcık saç modeli
 • Dağınık topuz modelleri
 • Açık düz maşa saç modeli
 • Arkada yarım bağlanan açık saç modeli
 • Aksesuarlı saç modeli
 • Sıkı taranmış ıslak topuz modeli gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır.

 

Özge Özpirinçci Doğal Saçları
Özge Özpirinçci Doğal Saçları

Özge Özpirinçci Saç Rengi Aşk Yeniden

Özge Özpirinçci Doğal Saç Rengi
Özge Özpirinçci Doğal Saç Rengi

 

Koyu renk ve kıvırcık saçlarıyla ekranlara çıkan Özge Özpirinçci siyaha yakın koyu renkler kullanmaktaydı. Ancak zamanla bu renkleri değiştirmek istediğini anlamıştır. Siyah saç rengini kullanan ünlü oyuncu önemli bir proje ile anlaşınca da saç renginde de değişime gitmiştir.

Bu içeriğimiz hoşunuza gittiyse aşağıda ki içeriklerimize de göz atabilirsiniz;

 

Özge Özpirinçci Boya Numarası
Özge Özpirinçci Boya Numarası

 

Bu değişikliği kızıl rengi olarak kullanmıştır. Beyaz tenli ve soğuk alt cilt tonu olan ünlü oyuncu kızıl saç rengi ile sıcak bir görünüme sahip olmuştur. Kullandığı kızıl rengi tenine, cildine ve gözlerine şık bir ışıl ışıl bir parlaklık vermiştir.

Özge Özpirinçci Aşk Yeniden Saç Rengi
Özge Özpirinçci Aşk Yeniden Saç Rengi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status