Cinsellik

Anestol Pomad Cinsel İlişkide Nasıl Kullanılır

Anestol pomad krem, lokal anestezik bir kremdir. Sürüldüğü bölgeyi uyuşturarak ağrı ve acıyı önler. Özellikle ağda, epilasyon ve lazer gibi işlemler öncesinde uygulanır.

Böylece, tüy alma sırasında herhangi bir ağrı ve sızı hissetmeden oldukça konforlu bir işlem yapılmış olur. Bunun yanında, cinsel ilişki için de kullanımı bulunuyor. Erken boşalmayı önlemek ve ağrılı cinsel ilişkiyi gidermek için anestol pomad kremden yararlanılabilir. Daha fazlası için okumaya devam edin.

 

Anestol Pomad Krem Cinsel İlişkide Nasıl Kullanılır?

 

Anestol Pomad Cinsel İlişkide Nasıl Kullanılır
Anestol Pomad Cinsel İlişkide Nasıl Kullanılır

 

Anestol pomad, deri üzerine uygulanabilen uyuşturucu etkisine sahip bir kremdir. Genellikle ağrı ve acı hissini gidermede ve geciktirici olarak kullanılabilir. Özellikle erkeklerde erken boşalma tedavisi için anestol pomad kullanmadan önce ürolog muayenesinden geçmeleri iyi olur. Ayrıca sinir damarlarını uyuşturucu özelliğine sahip olduğu için penis ucuna kullanımı bulunmadığı bilinmelidir.

Geciktirici olarak kullanılmak istenirse, kesinlikle penis ucuna sürülmemelidir. Penisin alt tarafına ince bir tabaka halinde sürülür ve kısa süreli bir masaj yapılır. Yaklaşık 10-15 dakika bekledikten sonra cinsel ilişkiye girmeye hazırdır. Ancak bazı kişilerde uyuşma hissi 1 saat gibi uzun sürede gerçekleşir. Uyuşma hissi tamamlandığı an cinsel ilişkiye girilebilir.

Anestol pomad kremi geciktirici olarak kullanmak istendiğinde öncelikle penisi yıkayıp temizleyin. Daha sonra, kremi penisin alt kısmına ince tabaka halinde uygulayın ve masaj yapın. Erken boşalmayı önlemek için en az yarım saat beklemeniz gerekir. İlişkiye girmeden önce ıslak mendille penisi temizleyin. Ancak hemen cinsel ilişkiye girilecekse prezervatif kullanın. İlaç yakıcı bir özelliğe sahip olduğu için vajinayı yakabilir, bu da partnerinizin canını acıtabilir.

Anestol pomad kremin fazla kullanımında ciltte tahriş ve kızarıklığa sebep olur. Ayrıca idrarda yanma ve tahriş olacağı için penis ucuna kullanılmaz.

Ayrıca anestol kremin farklı faydalarını görmek isterseniz anestol krem nedir ve işe yarar içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Anestol Pomad Vajinaya Sürülür Mü?

 

Anestol Pomad Vajinaya Sürülür Mü
Anestol Pomad Vajinaya Sürülür Mü

 

Ağrılı cinsel ilişkiyi önlemek ve daha kaliteli seks deneyimi yaşamak için kadınlar vajinanın çevresine anestol pomad uygulayabilir. Ancak bu, kesinlikle vajinanın içine sürülmemelidir. 5 gram kadar nohut büyüklüğünde sürülmesi gerekir.

Vajinusmus ve cinsel ilişki sırasında acı ve ağrı hisseden kadınlar için bu krem, sürüldüğü bölgede uyuşturucu hissi yaratacağı için daha konforlu bir cinsel ilişki yaşamalarına yardımcı olacaktır. Anestol krem vajinaya sürülür mü içeriğimizle ilgili detaylı bilgi için linke tıklayın.

 

Anestol Pomad Geciktirici Muadili

 

Anestol Pomad Geciktirici Muadili
Anestol Pomad Geciktirici Muadili

 

Anestol pomad krem, erken boşalmayı önleyen geciktirici krem olarak yer alıyor. Piyasalarda erken boşalmayı önleyen geciktirici kremler arasında Anestol pomad dışında,

  • Emla krem ve
  • Lidestol yer almaktadır.

 

Özellikle Emla krem aralarında en iyi uyuşturucu etkisine sahip olandır.

 

Anestol Pomad Reçetesiz Alınır Mı?

 

Anestol Pomad Reçetesiz Alınır Mı
Anestol Pomad Reçetesiz Alınır Mı

 

Anestol pomad kremin reçeteli olarak eczanelerde satışı bulunmaktadır. Doktorunuz reçete ettiği sürece alıp kullanmanız en doğrusudur. 2022 yılı anestol pomad krem fiyatı ise, 26,04 TL‘dir. (10.03.2022)

Anestol Pomad Geciktirici Yorumları

 

Anestol Pomad Geciktirici Yorumları
Anestol Pomad Geciktirici Yorumları

 

Anestol pomad kullanan erkekler, kremin geciktirici etkisinin olduğuna hemfikirler. Önerilen dozda ve doğru bölgeye uygulanması gerektiğini belirttiler.

Ayrıca bu gibi kremlerin etkisinin kısa sürdüğünü ve gerekirse haz hissi alınmaya başlandığında mola verip tekrardan uygulayabileceğinizi eklediler.

Bunun haricinde, bu tarz kremlere çok fazla alışılmaması gerektiği şeklinde yorumlar da mevcut. Geciktirici olarak devamlı buna başvurulursa, boşalmayı kontrol altına almakta zorluk yaşanabilir. Bunun yerine, geciktirici etkisine sahip prezervatifler denenebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status