SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Badem Kahve Saç Rengi ve Tonları 

Son yıllarda çok fazla kullanılan saç renklerinden olan kahverengi ve kahverenginin tonlarından badem kahve saç rengi sıklıkla kullanılmaktadır. Kahverenginin en açık tonlarından olmakta ve içerisinde ışıltılar bulunmaktadır. En çok balyaj kullanımlarında işe yarayan bu renk ışıltılarıyla koyu kahve saçlara yeni bir boyut kazandırmıştır.

 

Siyah Saça Badem Kahve Saç Rengi Uygulaması
Siyah Saça Badem Kahve Saç Rengi Uygulaması

 

Saçların uçlarına ve balyaj yapımlarında önemli bir hoşluk yaratsa da saçların tamamında kullanıldığında da şık bir görünüm oluşturmaktadır. Modern ve havalı saçlara sahip olmak isteyen kadınlara şiddetle tavsiye edilen renklerin başında gelmektedir.

 

Özge Ulusoy Badem Kahve Saç
Özge Ulusoy Badem Kahve Saç

 

Doğallığı ve ışıltılarıyla göz alıcı bir hava yaratan badem kahve saç rengi beyaz kapama özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Kullanıldığında saçlardaki beyazları tamamen kapattığından yaş almış insanların kullanımına da açık bir renktir.

 

Özge Ulusoy Badem Kahve Saç Rengi
Özge Ulusoy Badem Kahve Saç Rengi

 

Badem Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Doğal Açık Badem Kahve Saç Rengi
Doğal Açık Badem Kahve Saç Rengi

 

Bünyesinde barındırdığı ışıltılarla kendini gösteren badem kahve saç rengi birçok tene sahip kadının kullanımına açık bir renktir. Özellikle koyu tenli kadınların kullanımında başarılı sonuçlar vermektedir. Buğday tene sahip kadınların kullanımında ortaya oldukça sıcak bir görüntü çıkmaktadır.

 

Badem Kahve Saç Rengi
Badem Kahve Saç Rengi

 

Bunun yanında göz renklerinde de açılmalar sağlayan bu renk hafif renkli gözlerle mükemmel bir uyum içerisindedir. Genellikle yaz rengi olarak bilinen badem kahve saç rengi yazın güneşinde bronzlaşmış tenlerin üzerinde kullanıldığında muhteşem bir etki göstermektedir.

 

Badem Kahve Saç Rengi Boya Numaraları
Badem Kahve Saç Rengi Boya Numaraları

 

Genç veya daha olgun yaşta olan her kadının rahatlıkla kullanabileceği bu renk koyu tenlerde kendisini daha iyi belli etmektedir. Esmer, bronz ve buğday ten üzerinde parlayan bu renk ile dikkatleri her daim üzerinizde hissedeceksiniz.

 

Badem Kahve Saç Numaraları
Badem Kahve Saç Numaraları

 

Badem Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Badem Kahve Saç Nasıl Elde Edilir
Badem Kahve Saç Nasıl Elde Edilir

 

Tercihini koyu renkten yana kullanan ve doğal görünmek isteyen kadınların vazgeçilmez rengi olan badem kahve saç rengi uzun zaman boyunca popülerliğini korumaktadır. Bu rengi kullanmak isteyen birçok kadın badem kahve saç rengi nasıl elde edilir sorusunun cevabını araştırmaktadır. Yazımızda bu rengin kullanımı ile alakalı gerekli detayların tümüne yer vermeye çalışacağız.

 

Badem Kahve Saç Modelleri
Badem Kahve Saç Modelleri

 

Bu renge evde sahip olmak için  Loreal Paris Excellence Creme saç boyası temin edilmelidir. Badem kahve saç rengine boyama yapılması için bu boya kutusunun içerisinde gerekli olan tüm malzemeler bulunmaktadır. Boya öncesi koruyucu serum, saç boyası, oksidan, saç bakım kremi ve eldiven kutunun içerisinde bulunmaktadır.

 

Badem Kahve Saç Kimlere Yakışır
Badem Kahve Saç Kimlere Yakışır

 

Boya kutusunun üzerinde yazan kullanma talimatına uygun boyama yapılırsa doğru renge kısa sürede ulaşmak mümkün olacaktır. Yüzde yüz beyaz kapama özelliği ile beyazlardan uzun süre kurtulma garantisi vermektedir.

 

Badem Kahve Saç Rengi Boya Numaraları

Badem Kahve Saç Boya Numarası
Badem Kahve Saç Boya Numarası

Badem kahve saç rengini elde etme isteyen kadınlar bu rengin boya numaralarını sıklıkla araştırmaktadır. Ancak diğer birçok rengin aksine bu renkte çok fazla markası bulunmayan bu rengi çok az boya firması üretmektedir. Sadece iki farklı ürünü olan bu boyada hangisi kullanılırsa kullanılsın başarılı sonuçlar ortaya çıkacaktır.

  • Bioblas 7.99 badem kahve saç boyası
  • Loreal Paris Excellence Creme 6.30 badem kahve saç boyalarından herhangi biri temin edildikten sonra badem kahverengi elde edilebilir.

 

Badem Kahve Saç Modelleri

Açık Badem Kahve Saç Rengi
Açık Badem Kahve Saç Rengi

Kadınlar arasında en çok sevilen saç renklerinden olan badem kahve saç rengi şıklığı ile gözleri kamaştırmaktadır. İlk kullanımından duyulan memnuniyetten sonra uzun yıllar kullanılmakta ve bu renkten vazgeçme oldukça güç bir hal almaktadır.

Saç renklerinin şık olması önem taşıyan bir konu olsa da bu renkleri doğru modeller ile desteklememek büyük hata olmaktadır. Saçlara yapılan uygun modeller ile saç renkleri kendilerini göstermekte ve şık bir hal almaktadır.

Badem kahve saç rengi için de en uygun saç modelleri kalın dalgalı açık saç modeli olarak bilinmektedir. Bunun yanında düz maşalar da yine bu saç renginin ortaya çıkmasını destekleyen bir başka model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu yazımızı beğendiyseniz aşağıda ki içeriklerimize de göz atabilirsiniz;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status