GenelSaçSaç Modelleri

Bebek Kumralı Saç Rengi

Sizlere bu yazımızda bebek kumral saç rengi modeline dair görseller vereceğiz. 20’den fazla görsel ile sizlere bu muhteşem saç rengini sunduk. Aşağıda vereceğimiz birbirinde güzel 22 görselde sizde kendinize uygun olan modeli, kuaförünüze yaptırtabilirsiniz.

Farklı ombre çeşitleri, ve balyaj modelleri ile oluşturulmuş modeller mevcut. Genelde kumral tenlilere yakışan bu saç modelinin, yazı içerisinde ki görsellerde farklı uygulanış biçimlerine tanık olabilirsiniz.

 

 

Bebek Kumralı Saç Rengi Boya Numaraları

Farklı markaların küllü kumral diye çıkardıkları saç rengi boya numaraları mevcut fakat şunu söylemem gerekir ki, bu boyalar her saç rengine uygun değildir, içeriğini iyi okumak gerekir.

 

Bebek Kumralı Uzun Saç
Bebek Kumralı Uzun Saç

 

  • Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral
  • Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral Saç Boyası

 

Bebek Kumralı Koyu Renk Saç
Bebek Kumralı Koyu Renk Saç

 

Bu tarz saç rengini elde etmek için bu boyalardan önce saçı açmak yada farklı bir boya rengi kullanmak gerekebilir, fakat içeriklerinde zaten nasıl kullanılacağına dair bilgi mevcut.

 

Bebek Kumralı Küllü Saç Rengi
Bebek Kumralı Küllü Saç Rengi

 

Farklı ton ve biçimlerde uygulamaları mevcut, en çokta balyaj olarak yada ombre şeklinde uygulamalar dikkat çekiyor.

 

Bebek Kumralı Ombre
Bebek Kumralı Ombre

 

Yukarıda ki model son derece kusursuz bir uygulamadır. Bana göre düz saçlara bu renk daha güzel yakışıyor bu sebepledir ki, ben düz saç modellerini özellikle seçtim.

 

Bebek Kumralı Saç Rengi
Bebek Kumralı Saç Rengi

 

Daha önce de sizlere saç modelleri kategorimizde bu tarz içerikler vermiştim. Dilerseniz aşağıda ki içeriklerden farklı saç renkleri ile verilen içeriklere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bebek Kumralı Ombre Saç
Bebek Kumralı Ombre Saç

 

Son olarak aşağıda verdiğimiz galeriden tüm bebek kumralı görseline erişebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bebek sarısı saç rengi bayanlar arasında son birkaç yıldır daha fazla bilinmeye başladı. Daha önceleri pek fazla bilinmiyor ve marjinal bulunuyordu. Sarı tonlarının popüler olmasıyla beraber artık çok daha öne çıktı. Ancak boyama sırasında çok fazla yıpranma söz konusu bunun önüne geçmek için boya içine likit keratin boya koruyucu ve onarıcı kullanmanızı tavsiye ederim:)

    1. Değerli yorumunuz ve kıymetli bilgiler için çok teşekkürler, likit keratin boya koruyucuyu inceleyeceğim, sizin var mı bir öneriniz, marka tavsiyesi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status