CinsellikGenelSağlık

Epimedyumlu Bitkisel Macun Nedir ve Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Bu içeriğimizde piyasa da bir çok firma tarafından satışı yapılan epimedyumlu bitkisel macunları inceleyeceğiz. Epimedyunlu macunların etkilerini, yasaklanan epidemyumlu macunları, bu macunun etkisini ve son olarak yorumları size sunacağız.

Genel olarak bekar çabuk boşalan yada yeterli ereksiyona sahip olmayan erkekler tarafından bu tarz macunlar araştırılsa da, eşinde iktidarsızlık olan yada cinsel ilişki esnasında ereksiyonu kaybolan erkeklerin eşi tarafından da alternatif tıbbın bu ürünleri araştırılıyor.

Eğer cinsel ilişki sırasında ereksiyon kaybı varsa cinsel ilişki sırasında erkekte sertliğin kaybolması sorunu içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 

Epimedyumlu Macun Geciktirir Mi

 

Epimedyumlu Macun Geciktirir Mi
Epimedyumlu Macun Geciktirir Mi

 

Epimedyumlu macunların ilk amacı erekte olamayan ve iktidarsızlık yaşayan erkeklere bu arzu ve kuvveti kazandırmaktadır, herkeste olmasa da geç boşalmayı sağladığı ve geciktirici etkisi de görülmüştür.

 

Epimedyumlu Macun Nerede Satılır

 

Epimedyumlu Macun Nerede Satılır
Epimedyumlu Macun Nerede Satılır

 

Epimedyumlu macunlar eczane de satılmaz. Bunun sebebi ise bu ürünler gıda tarım bakanlığı onaylıdır, sağlık bakanlığı onaylı değildir. Bu sebeple bu ürünleri ancak internetten yada aktarlardan temin edebilirsiniz.

 

Yasaklanan Epimedyumlu Macunlar

 

Yasaklanan Epimedyumlu Macunlar
Yasaklanan Epimedyumlu Macunlar

 

Gıda etken maddesi sildenafil ve homosildenafil olan karışımlar bakanlık tarafından yasaklı listeye düşmektedir. Piyasada bir çok ürün olduğu için almadan önce bir araştırma yapabilirsiniz.

Ancak bu tür ürünlerin içine en iş görecek madde olacağı için sildenafil koyulabilmektedir. Bu madde pulmoner hipertansiyon şikayeti olan hastaların tedavisinde kullanılan erektil disfonksiyonu olan bir ilaçtır. Yani erekte edici fonksiyona sahip bir ilaçtır.

Akciğer besleyen kan damarlarında görülen yüksek tansiyonu önlemek için sildenafil etken maddeli ilaçlar kullanılmaktadır.

Sildenafil’in varlığı kronik sağlık sorunları olan ve bazı ilaçları (mesela içerisinde nitrat bulunan) kullanan kişiler için risk oluşturabilmektedir.

Epimedyumlu macunlara limon, tarçın, polen, zencefil, epimedyum karışımı konulmaktadır. Fakat sildenafil içeren karışımlardan önemle uzak durmanız tavsiye olunur. İlla bu şekilde sildenafile başvurmak istiyorsanız, fonksiyon bozukluğunuz varsa viagra kullanın.

 

Bilinçsiz sildenafil kullanımı kalp krizine sebep olabilir.

 

Epimedyumlu Macun Zararları

 

Epimedyumlu Macun Zararları
Epimedyumlu Macun Zararları

 

Epimedyumlu macunlar içeriğinde enerji verici bitkisel ekstratları ile dikkat çekerler, bunlar zaten tarım bakanlığı tarafından izine tabi olarak bilinmektedir.

İçerikleri birbirinden farklı olabilse de genel olarak afrodizyak bitkiler içerirler. Bunlardan bazıları aşağıda ki gibidir.

 • Havlıcan
 • Keçiboynuzu
 • Ginseng
 • Zencefil
 • Isırgan otu
 • Azgın teke otu (epimedyum)
 • Çoban çökerten otu

Yukarıda ki bitkisel ürünler ve daha farklı ürünler ile güçlendirilmiş formülleri bulunmaktadır, fakat içeriğinde sildenafil içeren karışımlardan katiyen uzak durulmalıdır.

 

Epimedyum Kullananların Yorumları

 

 

Bu kısımda çeşitli epimedyum macunlarını kullanan kadınların görüşlerine yer vereceğiz. Umarım bu macunları kullanıp kullanmamakta tereddüt yaşıyorsanız, size yardımcı olur.

Orius nikli üye;

 • Biz aktardan aldık, eşime 1 tatlı kaşığı yetiyordu. Hem cinsel isteksizliği gidiyor hem de kolay sertleşiyordu, daha önceden sertleşme sorunu vardı. Bunlardan dolayı da ilişki sırasında boşalamıyordu bir türlü fakat çok şükür o sorunu ortadan kalktı. Fakat kadınlar kullanabilir yazıyor ama bana iyi gelmedi, belki kullanan kadınlar vardır fakat bende tansiyon çıkardı ve başımı ağrıttı.

 

Sermidyat nickli üye;

 • İçerisinde ki maddeleri görünce uygun bir karışım gibi geldi, sıvı olarak da satılıyor. Öncelikle şunu söyleyeyim eşinizden habersiz suyuna yada içeceğine katamazsınız, çünkü tadı belli oluyor. Vitamin karışımlısını eşim kullandı, mesir macunu gibi, kadınlarda kullanabiliyor. Tadı aslında çok farklı bir tat değil belki, beraber karıştırıp gizlice verebileceğiniz bir yiyecek bulursunuz. Eşiniz bu ne derse vitamin karışımı diyebilirsiniz.

 

Seasand isimli üye;

 • Kullanmadan önce mutlaka araştırıp, alacağınız marka ile haberleri okuyun. Kocanız isteksiz derken tamamen kocanıza zarar vermeyin. Piyasada satılanların bir çoğu uyduruk ürün, bakanlık sürekli açıklama yapıyor, içerisine kimyasal madde koyuyorlar. Allah muhafaza kocanıza içirip kalp krizi geçirmesine sebep olabilirsiniz.

 

Endoplazmik birkulum isimli üye;

 • Eğer amacınız eşinizin iktidarsızlığını gidermek ve sertleşmesini sağlamak ise, epimedyum macun yada aktarlardan satılan şeyler yerine gidin eczacınız ile bir konuşun o size ilaç tavsiyesinde bulunsun. “Bu söylenir mi? Ben bunu nasıl söylerim?” derseniz eğer, inanın bu konudan şikayetçi bir çok kadın var ve bunlara yardımcı olan bir sürü kadın eczacı var. Çok etkili ilaçlar mevcut, 12 saat etkili olan, 72 saat etkili olan istek arzu veren, fiyatları biraz pahalı olabilir ama birde bunları deneyin derim.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status