GenelSaçSaç Modelleri

Pixie Saç Modeli | Pixie Kesim Saç Rehberi

Pixie saç modeli saçların yan ve arka kısmının kısa, üstlerinin daha uzun ve öndeki saçların kısa kahküllerle şekillendirildiği bir saç modelidir. Son yıllarda birçok kadının tercih ettiği bir model olarak yer alır.

Kuaförlerin yüz tipinize uygun olarak yapacağı Pixie saç modelleriyle daha genç ve tarz sahibi görünmek mümkün olur. Bu saç kesimi sayesinde birçok farklı modeli bir anda kullanma şansınız olur. Saçlarınıza şekil vermek için uzun süre ayna karşısında vakit geçirmenize gerek kalmaz.

Yaz aylarında saçlarınızı yıkayıp köpükle şekillendirmeniz çok kısa sürer. Kısa saçlar sayesinde bakımlı ve modern bir görünüme kavuşursunuz.

Sarı Saçlı PixieSaç Modeli
Sarı Saçlı PixieSaç Modeli

Pixie Saç Kesimi Nasıl Yapılır

 

Düz Saça Yakışan Pixie Saç Modeli
Düz Saça Yakışan Pixie Saç Modeli

 

Pixie saç kesimi kuaförlerin kolaylıkla uyguladığı ve yüz tipine özel olarak tasarlanabilen alternatif modellerden oluşur. Saç renginiz ve yaşınız ne olursa olsun bu kesim ile farklı bir görünüme kavuşmanız mümkün olur.

İşe giderken, okula giderken veya akşam dışarı çıkarken birkaç dokunuşla değişik modellere sahip olursunuz. Kısa saçlar hayatınıza pratiklik katar.

Saçlarınızı kestirerek görüntünüzü değiştirmek istiyorsanız Pixie saç modeli size en uygun görüntünün oluşturulmasını sağlayacaktır.

 

Açık Sarı Pixie Saç Modeli
Açık Sarı Pixie Saç Modeli

 

Pixie Saç Kesimi Kimlere Yakışır

Düz Kesim Pixie Saç Modeli
Düz Kesim Pixie Saç Modeli

 

Pixie saç kesimi her yaş grubunun severek kullanacağı ideal bir modeldir. Ama 30’lu ve 40’lı yaşlardaki bayanların daha genç ve hoş görünmelerini sağlayacak olan bir saç kesimidir.

Yüzünüzün tamamen ortaya çıkmasını sağlayan bir model olduğu için kuaförünüzün size uyan bir kesim yapmasıyla bir anda başka birine dönüşebilirsiniz.

 

Dalgalı Pixie Saç Modeli
Dalgalı Pixie Saç Modeli

Yeniliklere ve değişikliklere açık biriyseniz denemeniz tavsiye edilir. Klasik bir saç anlayışınız varsa Pixie modeli sizi memnun etmeyebilir.

 

Pixie Saç Modelleri 2021

Kısa Dalgalı Pixie Saç Kesimi
Kısa Dalgalı Pixie Saç Kesimi

 

Pixie saç modelleri 2021 katalogları arasında birçok farklı modelle ön plana çıkmaktadır. İnternette bulunan modellerden veya kuaförünüzün size önerdiği modellerden birini seçerek imajınızı yenileyebilirsiniz.

Pixie saç modelleri arasında yan model pixie, geriye doğru taranabilen model pixie, kahkülleri uzun pixie, kahküller çok kısa pixie, yanları kazınmış pixie, çok kısa pixie, dalgalı pixie, asimetrik pixie gibi birçok çeşit bulunur.

 

Audrey Tautou Pixie Saç Modeli
Audrey Tautou Pixie Saç Modeli

 

Yaşınız, yüzünüzün yapısı ve tercihlerinize uygun olarak bu modellerden bir tanesini seçebilirsiniz. Aynı zamanda kesilen pixie modelini özel zamanlarda ya da istediğinizde kendiniz evde de şekil olarak verebilirsiniz. Maşa veya düzleştirici sayesinde Pixie saç modellerini denemek ve uygulamak çok kolay olmaktadır.

Pixie Saç Kesimi Kimlere Yakışır
Pixie Saç Kesimi Kimlere Yakışır

 

Kısa saç modelleri kadınların ilerleyen yaşlarda kendilerini daha modern ve güzel görmelerini sağlayacak kullanımı pratik modellerdir. Güzel kesilmiş bir saç kadınların güzel hissetmesini sağlar. Kendini güzel hisseden kadınlar da mutlu olur.

 

Pixie Kesim Saç Modeli
Pixie Kesim Saç Modeli

Pixie saç modelleri ile saçlarınız her zaman bakımlı görünür ve çok fazla işlem yapılmadığı için de sağlıklı olarak kalır. Parlak ve ışıldayan saç modeliniz ile ön plana çıkmak isterseniz Pixie modeli farklı renklerle ve boylarda kullanabilirsiniz.

Pixie Saç Kesimi Nasıl Yapılır
Pixie Saç Kesimi Nasıl Yapılır

2021 yılında kendinize yenilikler katmak için işe saçınızdan başlayabilirsiniz. Bu sayede yeni başlangıçlarla hayat enerjinizi arttırırsınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status