GenelTikTok Fenomenler

YTL Osman Kimdir | Osman Yavuz Tarzı

Asıl adı Osman Yavuz olan ve Tik Tok hesabı ytlosman olan ünlü fenomenin tarzına dair yazı içeriğinde görseller vereceğiz. Sizler için görsellerine ve kombinlerine yer vereceğiz. Özellikle arabesk müzik ile çektiği videolar ile tanınan ytl osman, genel olarak THY firmasına ait uçakların içinde Tik Tok videoları çekiyor.

Tik Tok’ta 40 milyon takipçi hedefi olan ünlü fenomenin bu yazıyı yazdığım gün itibari ile 70K takipçisi  ve 907K beğenisi bulunmaktadır.

 

Osman Yavuz Versace Kombin
Osman Yavuz Versace Kombin

 

Farklı platformlarda da yer alıyor, Instagram’da ise 33K takipçisi bulunmaktadır. Genel olarak videolarında gösterişli yaşam tarzını görebilirsiniz. THY ile sürekli business klasta uçan Osman Yavuz biletlerini instagram profilinden paylaşıyor.

Edindiğimiz bilgilere göre Gökay Nakliyat Ltd. Şti. de çalışmaktadır. Aşağıda verdiğim video içerisinde 200K üzeri izlenen en beğenilen TikTok videolarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Osman Yavuz Havaili tişört
Osman Yavuz Havaili tişört

 

Henüz nereli olduğunu ve ne iş yaptığını öğrenemedik fakat ilerleyen zamanda bilgi aldığımızda yazıyı güncelleyeceğiz.

Ayrıca kendine has bir tarzı bulunan Osman Yavuz’un ben bu yazımda daha çok kendisinin oluşturduğu kombinlere değinmek istiyorum.

 

YTL Osman Louis Vuitton Gömlek
YTL Osman Louis Vuitton Gömlek

 

 

Osman Yavuz Kombinleri

 

YTL Osman Kumarhane
YTL Osman Kumarhane

 

Özellikle giydiği kıyafetler ile dikkat çeken ytl Osman, birbirinden farklı görsellerini yazımız içeriğinde ve galerimizde bulabilirsiniz.

 

Osman Yavuz Arabası

Osman Yavuz Arabası 

Gerek kırmızı beyazı kullanma biçimi olsun, gerekse renkli motifli gömlekleri olsun farklı kendine özgü bir tarzı var.

 

YTL Osman Kırmızı Beyaz Kombin
YTL Osman Kırmızı Beyaz Kombin

 

Bizde sevenleri için tüm bu tarzları yazımızda toplayıp sizlere sunmaya çalıştık.

 

ytl osman e kankası

ytl osman e kankası 

Tik Tok platformunda daha önce de bir çok fenomen tanıttık. Bu fenomenlerden bir kaç tanesini aşağıda veriyorum. Üstüne tıklayarak içeriklerine ulaşabilirsiniz.

 

YTL Osman kombin
YTL Osman kombin

 

Genelde farklı tarz ve renklerde gömlekleri tercih ediyor, galerimizde bir çok gömlekli görseline ulaşabilirsiniz. Louis Vuitton, Lacosta, Versace gibi ünlü markaların gömlek ve tişörtleri ile kombin yapıyor.

 

Bu Tik Tok fenomenlerinin de daha önce tarzına, saç stiline ve saç rengine dair içerikler hazırlamıştık. Sizlere Tik Tok fenomenleri kategorimizde ünlü fenomenlerin stilini, hayatını ve saç stillerini vermeye devam edeceğiz.

 

Osman Yavuz Tommy Hilfiger
Osman Yavuz Tommy Hilfiger

 

Aşağıda ki galeriden Osman Yavuz’un (@ytlosman) tüm görsellerine ulaşabilirsiniz. Galeri sayfasına yönlenmek ve görselleri

YTL Osman Tarzı ve Kombinleri

 

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. Şanlıurfa’nın hangi ilçesinden olduğunu biliyor musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status