GenelPratik Şal ve Eşarp BağlamaŞal ve Eşarp BağlamaTesettür

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi

Bu yazımızda iğnesiz eşarp bağlama yöntemi diğer adıyla akıllı eşarp bağlama yöntemini sizlere vermeye çalışacağız. Görseller ile birlikte içeriğimizde bu kolay akıllı eşarp bağlama yöntemini anlatacağız. Fakat aşağıda verdiğimiz video sizler için daha aydınlatıcı olacaktır.

Bu eşarp yöntemi özel bir eşarp ile yapılmaktadır. Sefamerve markasına ait bu özel dizayn bu yazıyı yayımladığım tarih itibari ile indirime girmiştir ve şu anda 15 lira bedelle satışa sunulmuştur.

 

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi

 

akıllı eşarp bağlama yöntemleri nasıl yapılır
akıllı eşarp bağlama yöntemleri nasıl yapılır

 

 

Bu eşarpın özelliği ön kısmında çene altı kısımda, iğnesiz çene altından sabitlemek için iki eşarp ucu vardır. Öncelikle videodan da gösterildiği üzere çene altından bu kısımdan bağlayarak eşarpı ilk sabitliyoruz.

 

akıllı eşarp bağlama yöntemi
akıllı eşarp bağlama yöntemi

 

Akıllı eşarp ismi aslında yukarıda ki tasarımdan ibarettir. Eşarp modeli bu şekilde oluşturulmuştur, gerçekten çok pratik videoda gördüğünüz üzere sadece 45 saniyede bağlayabiliyorsunuz. Özellikle günlük kullanımda, aceleniz varsa çok yerinde bir model, bugün itibari ile fiyatlarını da içeriğime ekleyeceğim.

 

desenli akıllı eşarp bağlama yöntemi
desenli akıllı eşarp bağlama yöntemi

 

Desenli modelleri de eskiden satılıyordu fakat şu anda sadece tek renk parlak modelleri mevcut olarak satılıyor. Bu modeli nedense çok tutmadı fakat bence çok kullanışlı bir model.

 

Sefamerve Akıllı Eşarp Fiyatları
Sefamerve Akıllı Eşarp Fiyatları

 

Gördüğünüz üzere bu modeller şu anda sezon sonu indirimine girmiş ve yalnızca 15 liraya satılıyor, iki renk bitmiş fakat diğer 3 renk arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Son olarak yazımın sonuna gelirken sizlere daha önce yayınladığım eşarp bağlama modellerini de vermek isterim. Birbirinden farklı 4 modeli aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Sizlere daha farklı ve pratik şal ve eşarp bağlama yöntemlerini vermeye devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status