Reklam
CinsellikSağlık

Ananas Cinsel Faydaları Nelerdir?

Reklam

Ananasın erkeklere faydaları nelerdir? Ananas suyu sperm kokusunu değiştirir mi? Ananasın kadınlara faydaları var mı? Ananas suyu cinsellik için ne tür faydası bulunuyor?

Ananas, cinsel gücü artıran besinler arasında yer alıyor. Gerek kadın gerekse erkeklerde libidoyu artırarak cinsel ilişki esnasında çiftleri mutlu etmeyi başarıyor. Güzel ve sağlıklı bir cinsel ilişki için ananas son derece etkili bir meyvedir.

Tropikal meyvelerden ananas mineraller, yararlı bileşenler, vitaminler ve antioksidanlarla dolu olmasıyla bizi hastalıklara karşı koruyucu etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra, cinsellik için faydaları da bulunuyor.

Ananasın Erkeklere Faydaları

 

Ananas içerisinde bromelain enzimi bulunuyor. Ve bromelainin libidoyu artırarak seks hayatınızı bambaşka bir hale getirmeye yardımcı oluyor.

 

Ananas
Ananasın erkeklere faydaları

 

Ayrıca ananas, erkeklerdeki testosteron seviyelerini düzenlediği için olması gereken gücü ve libidoyu geri kazandırır.

 

Ananas Suyu Sperm Kokusu

 

Cinsel ilişki sırasında, sperm yutmaktan haz duyan kadın için spermin tadı son derece önemlidir. Ananas, nane ve ıhlamur spermin tadını güzel hale getirmektedir.

Spermin tadını kötüleştiren ise, fast food, baharatlar, kırmızı et, sarımsak, çay, kahve, soğan, yağlı yiyeceklerdir. İlişkiye girmeden önce bu tür yiyeceklerden kaçınmalısınız.

 

Cinsel güç arttıran ananas suyu tarifi için tıklayınız!

 

Ananasın Kadınlara Faydaları

 

Ananas
Ananasın kadınlara faydaları

 

  • Kadınların günde 165 gr ananas tüketmesi, günlük C vitaminin %88 ‘ini karşılamasını destekler.
  • Osteoporoza karşı kadınları korur.
  • Ananas C vitamini, beta-karoten, folat, bakır ve çinko açısından zengindir. Bu yönden zengin oluşuyla hem kadın hem de erkekte doğurganlığı artırıcı özelliği bulunuyor.
  • Ananasın içeriğinde bulunan bromelain sayesinde kadınlarda sık rastlanan meme kanserini önleyici etkisi vardır.
  • Ananas, libidonuzu artırarak seks hayatınızı renklendirmeye yardımcı oluyor.

Ananas Suyu Cinsellik İçin Faydaları

 

Ananas genel anlamda tüketildiğinde hem erkek hem kadın için cinsel yaşamlarını olumlu etkiliyor. İçilen ananas suyu ise, ananasın içindeki şekerin sperme geçmesini sağlıyor. Birkaç litre içilmesi halinde bu değişikliği görebilirsiniz.

 

Ananas
Ananas suyu cinsellik için faydaları

 

Ananas suyu hazırlamak için önce dış kabuğundan etini ayırıp dilimleyerek soyun. Ardından içindekileri küçük küçük doğrayarak blenderin içine koyup suyunu tüketebilirsiniz. Ancak her şeyin fazlası zarar olduğunu bilerek, ananası litrelerce tüketmekten de kaçınmalısınız.

Son olarak size cinsel faydası olan 6 farklı yiyecek sunmak istiyorum aşağıdaki içerikten bu yiyeceklere ulaşabilirsiniz.

 

Cinsel Faydaları Olan 6 Yardımcı Yiyecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar