CinsellikSağlık

Ananas Cinsel Faydaları Nelerdir?

Ananasın erkeklere faydaları nelerdir? Ananas suyu sperm kokusunu değiştirir mi? Ananasın kadınlara faydaları var mı? Ananas suyu cinsellik için ne tür faydası bulunuyor?

Ananas, cinsel gücü artıran besinler arasında yer alıyor. Gerek kadın gerekse erkeklerde libidoyu artırarak cinsel ilişki esnasında çiftleri mutlu etmeyi başarıyor. Güzel ve sağlıklı bir cinsel ilişki için ananas son derece etkili bir meyvedir.

Tropikal meyvelerden ananas mineraller, yararlı bileşenler, vitaminler ve antioksidanlarla dolu olmasıyla bizi hastalıklara karşı koruyucu etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra, cinsellik için faydaları da bulunuyor.

İçindekiler

Ananasın Erkeklere Faydaları

 

Ananas içerisinde bromelain enzimi bulunuyor. Ve bromelainin libidoyu artırarak seks hayatınızı bambaşka bir hale getirmeye yardımcı oluyor.

 

Ananas
Ananasın erkeklere faydaları

 

Ayrıca ananas, erkeklerdeki testosteron seviyelerini düzenlediği için olması gereken gücü ve libidoyu geri kazandırır.

 

Ananas Suyu Sperm Kokusu

 

Cinsel ilişki sırasında, sperm yutmaktan haz duyan kadın için spermin tadı son derece önemlidir. Ananas, nane ve ıhlamur spermin tadını güzel hale getirmektedir.

Spermin tadını kötüleştiren ise, fast food, baharatlar, kırmızı et, sarımsak, çay, kahve, soğan, yağlı yiyeceklerdir. İlişkiye girmeden önce bu tür yiyeceklerden kaçınmalısınız.

 

Cinsel güç arttıran ananas suyu tarifi için tıklayınız!

 

Ananasın Kadınlara Faydaları

 

Ananas
Ananasın kadınlara faydaları

 

  • Kadınların günde 165 gr ananas tüketmesi, günlük C vitaminin %88 ‘ini karşılamasını destekler.
  • Osteoporoza karşı kadınları korur.
  • Ananas C vitamini, beta-karoten, folat, bakır ve çinko açısından zengindir. Bu yönden zengin oluşuyla hem kadın hem de erkekte doğurganlığı artırıcı özelliği bulunuyor.
  • Ananasın içeriğinde bulunan bromelain sayesinde kadınlarda sık rastlanan meme kanserini önleyici etkisi vardır.
  • Ananas, libidonuzu artırarak seks hayatınızı renklendirmeye yardımcı oluyor.

Ananas Suyu Cinsellik İçin Faydaları

 

Ananas genel anlamda tüketildiğinde hem erkek hem kadın için cinsel yaşamlarını olumlu etkiliyor. İçilen ananas suyu ise, ananasın içindeki şekerin sperme geçmesini sağlıyor. Birkaç litre içilmesi halinde bu değişikliği görebilirsiniz.

 

Ananas
Ananas suyu cinsellik için faydaları

 

Ananas suyu hazırlamak için önce dış kabuğundan etini ayırıp dilimleyerek soyun. Ardından içindekileri küçük küçük doğrayarak blenderin içine koyup suyunu tüketebilirsiniz. Ancak her şeyin fazlası zarar olduğunu bilerek, ananası litrelerce tüketmekten de kaçınmalısınız.

Son olarak size cinsel faydası olan 6 farklı yiyecek sunmak istiyorum aşağıdaki içerikten bu yiyeceklere ulaşabilirsiniz.

 

Cinsel Faydaları Olan 6 Yardımcı Yiyecek

 

Ananas Suyu Ereksiyon Süresini Arttırır Mı

 

Ananas çok iyi bir C vitamini deposudur, C vitamini size enerji verir ve cinsel isteğinizi yüksek tutmanıza fayda sağlar. Ananas kalp sağlığı açısından da önem taşıdır, doğal bir antioksidandır. Cinsel organınızın sertleşmesinde en önemli rol oynayan yapı kan dolaşımıdır, kalp sağlığınız cinsel performansınız açısından çok önemlidir.

Yeterli miktarda kan kalbinizden cinsel organınıza pompalanıyorsa, sertleşmeniz kolay olur ve ereksiyonun devamlılığı için önemlidir.

Ananas suyu etken maddesi tiamin ve C vitamini sayesinde vücuttaki enerji seviyesini arttırır ve cinsel ilişkinizde performansınızın artmasına, dayanıklı olmanıza olanak tanır.

 

Bir diğer mucize havlıcan bitkisinin cinselliğe faydalarını öğrenmek için aşağıda ki içeriğimizi okuyun!

 

Havlıcan Cinselliğe Faydaları | Havlıcan Nasıl Tüketilir

 

Kadınlar Neden Ananas Suyu İçer

 

Ananas suyunun cinsellik bakımından etkilerini saymıştık peki kadınlar neden ananas suyu içer, gelin bu başlıkta cevaplar arayalım.

  • Öncelikle ananas diş etleri sağlığına büyük katkı sağlar. Diş etlerinizi güçlendirir ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
  • Doğal antioksidan olması sebebi ile bağışıklık sistemini güçlendirerek hücrelere zarar veren kronik inflamasyon ve enfeksiyonlara karşı vücudu korur.
  • Vücudunuzun bağışıklık direncini arttırmaya yardımcı bir meyvedir, ayrıca diyabet ve kalp rahatsızlığı olan hastalara da tüketilmesi önerilmektedir.
  • Vücutta ki oksidatif stresi azaltan, kanser hücrelerini büyümesini baskılayan sindirim enzimleri için çok faydalı bir meyvedir. Bu sebeple kanserle mücadelede yardımcı olacak bir yiyecek olarak nitelendirilebilir.

 

 

Güncelleme: (06.10.2021)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status