Pratik Şal ve Eşarp BağlamaŞal ve Eşarp Bağlama

Klasik ve Kolay Şal Bağlama Modeli

Bu yazımızda yine uygulamalı olarak bir şal bağlama modeli sizlere sunacağız. Hülya Aslan sunumuyla uygulamalı olarak videomuzdan bu şal bağlama modelini görüntüleyebilirsiniz.

Sizlere farklı tarzda şal bağlama modelleri sunuyoruz, fakat bu yazımızda biraz da klasik modellere yönelerek sizlere farklı bir şal bağlama modeli sunduk.

 

Şal Bağlama Modelleri

 

Moda dünyasının tesettür sektörüne yönelmesi ile bildiğiniz üzere Vakko dahil olmak, Pierre Cardin, Gucci gibi markalar dahi bu sektöre yöneldiler.

Genel olarak eşarp modelleri ürünleri olsa da şal modelleri de son zamanlarda yaygınlaşmaya başladı. Şalın uzun olmasının avantajı ile şal ile daha özgür ve farklı bağlama şekilleri ortaya çıkıyor.

Aşağıda sizlere uygulamalı videomuzu sunuyoruz, bu videoyu izleyerek genel anlamda bu model hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Diğer şal bağlama modellerimiz için yazı sonunda verdiğimiz linklere tıklayabilirsiniz.

 

 

Tabi ki bu kapsamda muhafazakar stilistler çok önemli işte bunlardan birisi olan Hülya Aslan çok farklı bir şal bağlama modeli ile bizleri buluşturuyor.

Hülya Aslan’ı sitemizde daha önce sizlere tanıtmıştık. Yazı başında verilen kalın renkli linkten Hülya Aslan’ın hayatına ulaşabilirsiniz.

 

 

Kolay Şal Bağlama Modeli

 

Klasik ve Kolay Şal Bağlama Modelleri
Klasik ve Kolay Şal Bağlama Modelleri

 

Videoda uygulamasını göreceksiniz, burada en önemli konu şifon şal kullanmanızdır. Bu modelde şifon şal kullanılarak yapılmıştır. Bu kumaşın esneme kabiliyeti farklı modellere yapılmasına imkan vermektedir.

Aşağıda sizler için bir kaç farklı şal bağlama içeriği vermek istiyorum

 

 

Ayrıca bu içeriklere Şal ve Eşarp Bağlama Kategorisinden ulaşmanız mümkündür. Bu kategorimizden sizlere farklı tarzlarda şal ve eşarp modelleri bağlama yöntemleri aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status